Търся Инвестиция с почти мигновенна възвращаемост и висока печалба

Ами казвам на Павелчо, да не се занимава с Петърчо, щото Павелчо е под Петърчо.
 
Ами казвам на Павелчо, да не се занимава с Петърчо, щото Павелчо е под Петърчо.
Трябва са бъдеш тровен докато не изчезнеш от форума. Заради такива като теб нивото на форума е под дъното и читавите хора изчезнаха.
 
Павеле, ти си много далеч от читав човек. Аз не се занимавам с теб. Ти ходиш подире ми. С хилядата си никнеймове. Заминавай си по живо и по здраво от моите теми.
 
Аз предлагам да се забранят такива теми за MLM и пирамиди и тем подобни схеми на Понци в този форум
Аз пък ти предлагам да не знаеш много, щото си схемаджия от класа. И когато ви кажа за какво става въпрос, но това ще е след месец ще си теглите образно казано по един куршум в тъпите кратуни, защото няма никакви схеми. Има знание и незнание.
 
Подозирам, че е пак оная схема с кашкавала.

Дефа е нашия Остап Бендер. С едната ръка прави пици и шие якета, а с другата - форуми и графични новели.

п.с. мислех да не се включвам, но наглостта на тая смешка заслужава редовни задвратници.
 
Подозирам, че е пак оная схема с кашкавала.

Дефа е нашия Остап Бендер. С едната ръка прави пици и шие якета, а с другата - форуми и графични новели.

п.с. мислех да не се включвам, но наглостта на тая смешка заслужава редовни задвратници.
Значи ти вместо да си поласкана (каквато явно си), че съм те направил главна героиня в комикс, злобееш.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Значи ти вместо да си поласкана (каквато явно си), че съм те направил главна героиня в комикс, злобееш.
Напротив, поласкана съм, но на моменти имаш нужда от някой и друг задвратник, защото започваш много да си позволяваш.

Дефе, нямаш нужда от враг в мое лице, но ти си решаваш.

Успех с намирането на инвеститори.Тук те приемат толкова насериозно, че са в постоянна готовност да развържат кесиите и да инвестират в поредния ти имагинерен проект. ;)
 
Павеле, ти си много далеч от читав човек. Аз не се занимавам с теб. Ти ходиш подире ми. С хилядата си никнеймове. Заминавай си по живо и по здраво от моите теми.
Да и се опитвам да те изгоня от форума, което по принцип е работа на Блинки, но катоцяло на него му е все тая и съответно този форум се превърна в едно лайно. Ти просто си резултат на нехайството на администрацията.
 
Напротив, поласкана съм, но на моменти имаш нужда от някой и друг задвратник, защото започваш много да си позволяваш.

Дефе, нямаш нужда от враг в мое лице, но ти си решаваш.

Успех с намирането на инвеститори.Тук те приемат толкова насериозно, че са в постоянна готовност да развържат кесиите и да инвестират в поредния ти имагинерен проект. ;)
Не ме интересува, злобарите и неблагораданиците си личат много ясно.
 
Напротив, поласкана съм, но на моменти имаш нужда от някой и друг задвратник, защото започваш много да си позволяваш.

Дефе, нямаш нужда от враг в мое лице, но ти си решаваш.

Успех с намирането на инвеститори.Тук те приемат толкова насериозно, че са в постоянна готовност да развържат кесиите и да инвестират в поредния ти имагинерен проект. ;)
Айде и ти да се спреш, щото ще трябва да се скарам с някой друг още. Не си център на вниманието.
 
неблагораданиците
Ти ли ми говориш за благодарност, бе смешник окаян? За какво трябва да съм ти благодарна аз? Че ми се катериш по главата, понеже другите са ми малко, само за да получиш живителната доза внимание.
 
Ти ли ми говориш за благодарност, бе смешник окаян? За какво трябва да съм ти благодарна аз? Че ми се катериш по главата, понеже другите са ми малко, само за да получиш живителната доза внимание.
Не знаеш какво говориш.
 
Ти ли ми говориш за благодарност, бе смешник окаян? За какво трябва да съм ти благодарна аз? Че ми се катериш по главата, понеже другите са ми малко, само за да получиш живителната доза внимание.
Просто завиждаш понеже дефа е вдъхновен готвач + талантлив художник, а и неуморимо преследва целите си... пък ти даже една мусака не можеш да стаслачиш.
 
Просто завиждаш понеже дефа е вдъхновен готвач + талантлив художник, а и неуморимо преследва целите си... пък ти даже една мусака не можеш да стаслачиш.
Не се бутай между шамарите, ти не си последния за днес.
 
Дай да видим, утре примерно
 
Може. Днес не ме закачайте, моля.
Венера е в 5-ти дом, а Меркурий е ретрограден. Не става за презентиране на оферта. Разположението на звездите позволява единствено да се искат пари. ;)

Просто завиждаш понеже дефа е вдъхновен готвач + талантлив художник, а и неуморимо преследва целите си... пък ти даже една мусака не можеш да стаслачиш.
Така е, но на бас, че работя по-добре с електрически тример и винтоверт от него.

Също така управлявам умело хидравлична машина за цепене на дърва. А? ;)
 
Венера е в 5-ти дом, а Меркурий е ретрограден. Не става за презентиране на оферта. Разположението на звездите позволява единствено да се искат пари. ;)


Така е, но на бас, че работя по-добре с електрически тример и винтоверт от него.

Също така управлявам умело хидравлична машина за цепене на дърва. А? ;)
Точно ти се оплакваше, че са те засегнали на майка. Съвсем сериозно казвам ако този Павел Андреев не се спре ще го изтипосам където сваря.
Да нямаш пари не означава че нямаш познати. А да имаш познати не значи че трябва да ти дават пари.
 
Точно ти се оплакваше, че са те засегнали на майка. Съвсем сериозно казвам ако този Павел Андреев не се спре ще го изтипосам където сваря.
Да нямаш пари не означава че нямаш познати. А да имаш познати не значи че трябва да ти дават пари.


Така е, прав си. Въпреки че наскоро се попържахме с някои привилегировани емотикони и може да са били включвани майки, призовавам да ги изключим от тоя род комуникации. Майката е нещо свято за всеки човек и е хубаво да се уважаваме поне дотолкова, че да не пристъпваме тази граница. :)
 

Горе