Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

vlaci

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся човек за качване на продукти в excel-ска таблица.

Най-важното е да имате опит и/или познания в сферата на парфюмерията и козметиката, и да можете да откривате подходящи снимки.

Например:

* Да правите разлика между Calvin Klein Euphoria Forbidden, Calvin Klein Euphoria и Calvin Klein Euphoria Spring Temptation, и да можете да намерите снимка за всяко от тях.
* Да разбирате разликата между EDT, EDP, EDC, ASB, SG и тн.

Попълването на таблицата ще включва:

- Търсене на снимка в интернет и копиране на адреса й в таблицата (според изисквания за снимката)
- Попълване на няколко колони като име, серия, производител, за мъж/жена и тн. като инфото се взима от предоставена ценова листа
- Оформяне на колоните според предварителен шаблон
- Попълване на описание на продукта (уникален текст или превод) - това е незадължително, но може да го включите в офертата си

Предоставя ви се ценова листа с име, спецификация и баркод на продукт.

Плащам за напълно попълнен ред със снимка според изискванията, ако няма подходяща снимка, редът се пропуска.

Очаквам от вас оферта на ред (ЛС) за около 300-500 реда, като бройката може да бъде увеличена.

Благодаря.
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Имам предложение за Вас, но все още не мога да пиша ЛС. Ако имате интерес, пишете ми на ЛС или на skype - radiohead16
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Нещо не отговаря. Втори ден чакам отговор.
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Отговорил съм на всички, които са ме заинтригували с офертата си.
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Аз не съм ти предложил оферта, зададох ти въпрос и не си ми отговорил...
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

И аз имам предложение - имам csv на fragrancex със линкове за снимките, но не са някакво чудо и другите колони от нормален прайс лист, но са на английски.
Погледни сайта им(прайса е само за парфюмите, не за козметичните продукти) и ако имаш интерес ми пиши на лично. При всички случаи много би улеснило работата. Също работя с един парсер и мога да сваля цял магазин ако имаш подходящ донор.
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

не се карайте
 
От: От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Здравей,

благодаря за предложението, но подобно нещо съм правил при първоначалното наливане на продуктите.

В момента ми трябва ръчно търсене на снимки и информация.
 
От: От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Здравей,

благодаря за предложението, но подобно нещо съм правил при първоначалното наливане на продуктите.

В момента ми трябва ръчно търсене на снимки и информация.

Намери ли човек, какво се случва?
 
От: От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

В момента ми трябва ръчно търсене на снимки и информация.

За снимки може и да не е толкова ръчно :)
Има един руски екстеншън за тая работа.
Поиск картинок для товаров используя Google PRO 2.1
 
От: От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Това е добро. Недостатъкът е 100 търсения на един АПИ ключ за ден. Бинг дават малко повече - 5000 на месец. За ден не знам колко е но не съм го минавал още. На m$ търсачката резултатите са по-лоши, особено, като се търсят големи изображения. Често изображенията нямат много връзка с търсенето. Но като цяло подобен инструмент спестява много време и нерви. Дори 100 снимки на ден да намериш пак не е малко.
Поздрави.

За снимки може и да не е толкова ръчно :)
Има един руски екстеншън за тая работа.
Поиск картинок для товаров используя Google PRO 2.1
 
От: Търся: Качване на продукти в excel-ска таблица [Парфюми и козметика]

Здравейте , имам огромен интерес към вашето предложение . Имам опит в сферата на козметичните продукти , работила съм в тази сфера като от мен се искаше да продавам всеки един продукт. След това работих и с хранителни добавки . Рязко смених посоката към сферата на телекомуникациите. Имам опит с Microsoft Office , ще бъда честна досега не съм се захващала с това , което Вие предлагате , но мисля , че бих се справила , с поставената задача , ако решите . :)
 

Горе