Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

newpath

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте предприемачи,

Профил на хората, които търся:

Пол: 1 мъж и 1 жена
Опит:
Понеже ненавиждам всички обяви тип: "3 години опит, черен колан по Тае-Бо и владеене на телекинеза", опитът не е нужен! Само трябва да отговаряте на изискванията, да сте сериозни, доволни и да имате хъс за работа.
Изисквания:
- възраст от 16+
- добър английски
- креативно мислене
- добра езикова култура

Описание на работата:

Работата ще представлява писане на статии на английски език върху зададено заглавие. Трябва текстът да се придържа към предоставената тема, но не изисква конкретни знания, а по скоро креативно мислене, за да се развие темата. Нещо като съчинения разсъждения в сбит вид без много локуми.

Количество: 30 статии на месец стартово. Имам нужда от 1 статия минимум на ден, което означава, че можете да си напишете статиите за 1 седмица, да ми ги пратите и през останалото време да си правите други неща. И така до следващия месец. За мен няма значение, но искам минимум 1 статия дневно.

Дължина: около 300 символа на статия.

Тест: Ако ви харесам на първо четене, ще е нужно да напишете поне една статия към 300 символа на някаква тема, която ще дам. Причината е разбираема. Аз пък давам думата си, че няма да използвам тази статия в бъдеще.

Предимства:
- предимство имат потребители, които могат да ми издават фактури по ДДС за услугите

Бонуси:
Ако сте сериозни и съм доволен от работата ще може да очаквате бонуси от мен като например:
- "13-та заплата" (в кавички, защото приходите ви няма да са точно заплата, а хонорар поне в началото)
- парични бонуси за добри резултати и постоянство
- празнични бонуси
- отстъпки при мои партньори и приятели

След време, когато наистина осъзная, че мога да разчитам на вас, мога да ви предложа да продължите работата си на трудов договор.

Това е от мен. Очаквам вашите предложения за цена за това количество и тази дължина. Може да се свържете с мен тук на ЛС, а ако се разберем да работим заедно, ще увеличим начините на взаимен контакт.

Поздрави.
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Здравейте,

Имам интерес към предложението. Може ли имейл, на който да се свържа с вас?

Поздрави,

Албена
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Вероятно визираш 300 думи на статия, а не 300 символа?!?
Да разбираме ли, че даваш 30 заглавия в началото на месеца и очакваш 30 статии?
Каква уникалност според Адвего е допустима?
Кога и как се плаща?

Пусни на ЛС 1 примерно заглавие за тест.
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

И аз се интересувам от предложението. Възможно ли е да се свържем по е-мейл?

Поздрави,

Елица
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Здравейте! Имате ЛС и от мен. Хубав ден!
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Аз също се интересувам. Може ли имейл, както и да разясните дали имате предвид 300 символа или 300 думи.
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Аз също се интересувам. Може ли имейл, както и да разясните дали имате предвид 300 символа или 300 думи.
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Здравейте!
Търсите ли още копирайтър? Търся си допълнителна дистанционна работа. Ако все още си търсите служители, то моля ми дайте ваш мейл, за да ви пиша.
Поздрави!
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Здравейте, интересувам се от предложението Ви. Професионално се занимавам с козметика от 2 години, а като потребител от много пове4е. Имам опит и познания, които могат да ми бъдат полезни. Ако желаете, можете да се свържете с мен. Поздрави!
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Здравейте,

Може и вече да сте си намерили човек, но днес попаднах на обявата ви и нищо не губя да ви пиша.
Покривам всичките ви извисквания, занимавам се с писане през последните 6 години, завършила съм журналистика, сега уча дигитален маркетинг, английският ми е на отлично ниво, креативна съм и пиша увлекателно на разнообразни теми. Отговорен, лоялен и точен човек съм. Ако имате интерес, ще се радвам да се свържете с мен.
 
От: Търся: Копирайтър на статии свободен стил - EN

Ако още търсите подходящ човек, то аз мога да Ви бъда полезен. Владея английски на много добро ниво, мога да пиша на различни теми и работя бързо, но не за сметка на качеството. Пишете ми, ако имате нужда.
 

Горе