Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

nargeleto

New Member
Здравейте,

Кратно точно и ясно представям нещата :)

Търся партньори за дропшипинг на създаващ се сайт.В който ще вложа достатъчно пари за реклама и програмиране на цялата функционалност на сайта на определена от мене система.Какви са ми изискванията за артикулите единствено е само да имате някакъв нормален XML фиид НЕЗАВИСИМО ОТ КАКВА СИСТЕМА.

Търся всичко няма значение какво е стига да е законно :)

Сайта ще бъде много професионално направен със къстъм дизайн,програмирани специално за него функционалности и стремеж към уникални описания на всеки продукт!

Очаквам предложения на ЛС.
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Ъп на темата очаквам предложения :)
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Писах Ви 2 ЛС, ще ми отговорите ли?
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Включвам се и аз, ако може препращайте и към мен офертите си.
Благодаря.
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

@eellyyy не съм получил никакво ЛС моля пращайте и на емаил : [email protected]
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

ok. hubava vecher
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Здравейте,

Благодаря на всички колеги :) който писаха!

Приемам още предложения!
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Здравейте .Продавам форми за бетон с които се изработват пътеки и алеи . Продукта е както за майстори така и за любители които искат да оформят сами своите терени . Видях в форума ,че проявявате интерес и търсите стока . formi22 @ abv . bg Можете да се свържете с мен да ви изпратя информация за продукта и снимки
Благодаря ви предварително.
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

ЗДРАВЕЙТЕ,
Предлагаме дропшипинг за;
дамско облекло на марка 5тък;
бельо и акесесоари на Leg Avenue;
швейцарски нано продукти за защита на повърхности.
Всички модели можете да намерите на нашия сайт kupi-sega.bg и при интерес да ни пишите или се свържете с нас по тел. 0889/007 715
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Здравей,

Аз предлагам голяма гама от ЕЛЕКТРОНИКА ( над 10 000 артикула )
 
От: Търся: Магазини предлагащи Дропшипинг партньорство - независимо от нишата!!!

Здравейте,

Предлагам марково дамско бельо и банкси костюми. 0878906280
 

Горе