Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

viking

Active Member
Здравейте.

Много скоро магазина, който искам да отворя ще бъде готов и търся дропшипинг партньори.

Можете да предлагате почти всичко - мода - дрехи, бижута, часовници, аксесоари, обувки, спорти стоки, за дома от рода на шкафчета, лампи, спални принадлежности, офис принадлежности, столове, телефони и др.

Работя на % комисионна или на цена на едро, според споразумението между партньорите.

Очаквам вашите предложения на ЛС или на мейл: [email protected]

Благодаря за вниманието!
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Интересен подход, но 100% грешен.
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Ще се радвам да ми кажеш на лично, какво имаш в предвид!

Поздрави.
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

storehome.info
разгледай магазина, ако си харесаш нещо ми пиши. 15% комисионна за теб.
АХхахахахахаах ивчо тоя магазин е много зле бе .... няма данни за фирма, картинките на продуктите са мега размазани и грозни, дизайна е отвратителен всичко е ужасно !

Освен това да знаеш, че подлежиш на наказателна отговорност като извършваш търговска дейност без фирма ...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

АХхахахахахаах ивчо тоя магазин е много зле бе .... няма данни за фирма, картинките на продуктите са мега размазани и грозни, дизайна е отвратителен всичко е ужасно !

Освен това да знаеш, че подлежиш на наказателна отговорност като извършваш търговска дейност без фирма ...

Ъпхиро, ти пак ли изплува? Картинките са размазани, защото днес съм сменил темата и се оправят. Дизайна е темата Журнал и ако бестселъра е отвратителен, то не знам какво е красиво за теб.
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Ъпхиро, ти пак ли изплува? Картинките са размазани, защото днес съм сменил темата и се оправят. Дизайна е темата Журнал и ако бестселъра е отвратителен, то не знам какво е красиво за теб.
Бъркаш се аз не съм ъпхиро. Картинките са размазани, защото магазина ти не струва. И да дизайна на бестселъра журнал не е отвратителен ама като си некадърен и не можеш да го настроиш това е друг въпрос.
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Ъпхиро, ти пак ли изплува? Картинките са размазани, защото днес съм сменил темата и се оправят. Дизайна е темата Журнал и ако бестселъра е отвратителен, то не знам какво е красиво за теб.

А и също така използвай най новата версия на темата ако изобщо си я купил, в което се съмнявам :)
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Благодаря на cross, очаквам и Вашите предложения с голямо желание.

Моля, въздържайте се от лични нападки и стари вражди. Нека си помагаме, не да се мразим.

Поздрави.
 
От: Търся: Магазини/производители предлагащи Дропшипинг

Магазинът ще отвори на 29.11.2015г, очакваме вашите предложения. :)
 

Горе