Търся : Писане на статии в сферата на туризма

cybervn

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Аз ви давам 5 - 10 забележителности и са ми нужни между 50 - 100 думи за всяка една от забележителностите, като общия обем трябва да варира някъде между 600 - 700 думи.

Става дума за около 20 такива статии с по 5-10 забележителности всяка, като срока е около месец. Тези 5-10 забележителности са от един град и са 80% Европейски градове.

Пращайте предложения на ЛС или направо в темата.

Разплащания Moneybookers ( Skrill ) са с приоритет, дори при по-високи цени, Paypal, в много краен случай Epay.
 
От: Търся : Писане на статии в сферата на туризма

Здравейте :) ако все още търсите човек ми пишете на skype vilety_ss, за да ви пратя примерни статии.
 
От: Търся : Писане на статии в сферата на туризма

Здравейте, работя в сферата на туризма и допълнително пиша статии. Ако имате интерес, мога да ви пусна за 1 забележителност примерна. Моля, да ми пишете на ел.поща momchil_georgiev @ mail.bg, тъй като не мога все още да изпращам ЛС. Имам мънибукърс акаунт.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся : Писане на статии в сферата на туризма

Здравейте,
Писах ви ЛС.
Не мога да сложа линк и не знам дали сте получил ЛС, защото май нямам права.
В статии.нет, автори, влезте в моя профил /Desislava Dimitrova/. Там има публикувани туристически статии.
В линка към моя сайт има контакти, както и цени.
 
Последно редактирано:
От: Търся : Писане на статии в сферата на туризма

Здравейте,
има ли избран за работата? Добре би било да напишете тук, в темата
 
Последно редактирано:
От: Търся : Писане на статии в сферата на туризма

Zdraveite! Kazvam se Magdalena i v momenta sam studentka v specialnost Turizam,za tova ako vse o6te ne ste namerili chovek za rabotata,predlagam svoite uslugi.Shte se radvam da mi pi6ete,zashtoto tova shte bude i ot moq polza da se razvivam v sverata v koqto u4a.Blagodarq! :)
 

Горе