Търся СЕО експерти...

wpachow

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
търся СЕО експерти може и не експерти, но да разбира от работата си.Работата е в това да се разпространяват сайтове като по възможност да достигнат дневен трафик над 1000 посещения(реални)Пращайте ми ЛС с вашите оферти трябват ми 5 СЕО за сега.Мерси!
 
От: Търся СЕО експерти...

Можеш да пренапишеш заданието по следния начин
Търся SEO експерт за няколко проекта
Цели :постигане на дневни посещения хххх
Сайтове: Тематика 1, Тематика 2 ...
Моля всички отзовали се да предложат свои проекти или портфолио.

При SEO на повечето сайтове без да знаеш тематиката на сайтовете и без времето, за което трябва да се постигнат желаните резултати - вероятните отговори ще бъдат от тийнейджъри с малко опит и вероятно големи обещания.
П.С: Има и тийнейджъри с добри познания вече в областта за да не се обидят някой
 
От: Търся СЕО експерти...

Еми то портфолиото, и да покажат, няма да свърши голяма работа, защото едва ли в него ще проличат уменията му в СЕО областта. Успех с търсенето, въпреки че е по-добре да седнеш и сам да прочетеш, съответно и да го направиш, но ти си решаваш. Или може би не ти достига време, но това е друг въпрос. :clap:
 
От: Търся СЕО експерти...

Значи много оптимизатори има в тоя сайт :)
Аз лично съм не-професионалист, но се интересувам от офертата ти... пиши на лично ако искаш
 
От: Търся СЕО експерти...

благодаря за отговорите Ви скоро ще отговоря на всички просто в момента работя по сайта си и избирам домейн и съм пред дилема кой сайт за домейн да избера......До скоро ;)
 

Горе