Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

HyperionD

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Както се разбира от заглавието, ми трябва човек който да списва кратки коментари по блогове. Блоговете са на английски, така че е желателно да имате някаква представа от езика, за да можете да оставяте сносни коментари, но пък и не е проблем да се въртят 4-5 еднакви.
Списъкът с блоговете го предоставям аз, така че от вас се изисква единствено попълване на нужните полета.
Моля, пратете на ЛС примерна цена за коментари в 100 блога. За днес ще са ми нужни около 200-300, но за в бъдеще ще има още.
Плащам чрез PayPal още днес.

Поздрави
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Както се разбира от заглавието, ми трябва човек който да списва кратки коментари по блогове. Блоговете са на английски, така че е желателно да имате някаква представа от езика, за да можете да оставяте сносни коментари, но пък и не е проблем да се въртят 4-5 еднакви.
Списъкът с блоговете го предоставям аз, така че от вас се изисква единствено попълване на нужните полета.
Моля, пратете на ЛС примерна цена за коментари в 100 блога. За днес ще са ми нужни около 200-300, но за в бъдеще ще има още.
Плащам чрез PayPal още днес.

Поздрави

Не мога да Ви пиша на ЛС, защото съм нов потребител. И така.. Относно коментарите - аз бих желала да ви помогна в това начинание. За цена- нека вие да предложите. Аз бих се съобразила с вашите финансови възможности в това време на криза. Английският ми език е отличен, имам личен компютър с интернет и достатъчно свободно време. Много бих се радвала ако се сработим.

Поздрави, Сияна!
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Здравейте, имам възможност и време да пиша коментари. Справям се с бизнес английски, аграрен английски и разговорен. Цена на коментар 2 лева в блог. При голям обем от работа и постоянна ангажираност правя отстъпки в цената.
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Здравейте, имам възможност и време да пиша коментари. Справям се с бизнес английски, аграрен английски и разговорен. Цена на коментар 2 лева в блог. При голям обем от работа и постоянна ангажираност правя отстъпки в цената.
1 коментар за 2 лева?
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Искаш 2 лева за 1 коментар ли?


Това те попитах!
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Имате лично съобщение от мен! :)
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Ако цената за коментар е 2 лева и мен ме пишете,да правя по 100 -200 лева на ден :) Нека ми е зле :)
 
От: От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Да, това съм написала.

А в детайли ли прочетохте обявата?

1. кратки коментари по блогове
2. някаква представа от езика
3. не е проблем да се въртят 4-5 еднакви
4. Списъкът с блоговете го предоставям аз
5. За днес ще са ми нужни около 200-300

и самата обява е "Търся СПЕШНО" от 20-01-2011

та кое Ви накара да решите, че авторът на темата е склонен днес (половин година по-късно) да олекне с 400-600 лева за copy-paste на пет текста в списък от блогове, които той ще предостави?
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Благодаря за интереса към моите отговори и обстойния им анализ. Нищо не предполагам, просто отговарям на обява. Автора на съобщението е този, който да си прави изводите в случая.
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Благодаря за интереса към моите отговори и обстойния им анализ.

Поласкан съм, че го забелязахте.

Нищо не предполагам, просто отговарям на обява

Аз просто изказвам удивлението си от противоречията, които по мое скромно мнение откривам по отношение на качеството на търсената работа и предложената цена, както и относно статуса "СПЕШНО" на обявата и нейната актуалност. Позволявам си да изкажа мнение, защото аз лично бих бил склонен да платя 600 лв за 300 коментара по английски блогове само на възпитаник на Кеймбридж (и то честно казано само на някой сред първите десет от випуска)

Автора на съобщението е този, който да си прави изводите в случая.

Искрено се надявам, че пълният член е пропуснат случайно, и съм убеден, че при цена от 2 лв за коментар гарантирате перфектна английска граматика и изказ на академично ниво.

Благодаря Ви още веднъж, че оценихте моя интерес и анализ!
 
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Прав сте за пълния член - мой пропуск. Позволете и аз да ви поправя. Пред "и" употребено веднъж не се слага запетайка. Не съм възпитаница на Кеймбридж, но съм от първите десет от моят випуск.
Трябва да ми искате пари вече за вашите коментари :))
 
Последно редактирано:
От: Търся СПЕШНО: Човек за писане на коментари по блогове

Прав сте за пълния член - мой пропуск.

Отдъхнах си - бях готов да се обзаложа на кола маска без упойка, че пропускът е абсолютно случаен.

Трябва да ми искате пари вече за вашите коментари :))

Но моля Ви, та аз не съм завършил Кеймбридж!

Благодаря Ви за отзивчивостта и търпението!

ПП: Добре дошла във форума и успех!
 

Горе