Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Харесвате ли този спорт?

  • Да!

    Votes: 6 37.5%
  • Не!

    Votes: 4 25.0%
  • Рискован,но ми харесва.

    Votes: 6 37.5%

  • Общо гласове
    16

loopes

New Member
Добър ден,за пореден път има състезание, и за пореден път е хвърлена ръкавицата "Кой, колко може да кара."
Наистина 1 изказване ме накара да се замисля.
"Никога не съм карал ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка в България."
Знам че, във форума има много хора с добър бизнес.
Спонсорите може да са от всяка сфера.
Най-важното го имам : Спортен дух и хъс за победа.
 
От: Търся СПОНСОР

Спонсорите ще подпомогнат за закупуването на лодка от Полша.Спортът е много популяризиран.
 

Прикачени файлове

  • DSC_1235_copy.jpg
    DSC_1235_copy.jpg
    65.3 KB · Преглеждания: 61
От: Търся СПОНСОР

мчи те скъпи бре?
за това ти трябва голямо фирма
не бедни уебмизери като нас ?
 
От: Търся СПОНСОР

Спортът за скъп е скъп,проблемът е само докато се закупи,след това парите се възвръщат.
 
Последно редактирано:
От: Търся СПОНСОР

Напиши малко повече за себе си и спорта в тази тема.
Форума се чете от много гости и може някоя фирма да прочете темата ти и да се заинтересува.
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Водомоторен спорт,това са състезания със скоростни лодки.16 годишен.Състезател от 3 години.
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Като видях темата си помислих за нещо такова http://bmworacleracing.com. Пари за таква яхта нямам, но мисълта да се сътезвам с екипажа на бмв оракъл и на платното да пише някои мой сайт, дори и да не спечелеля ми деиства доста приятно. :)

Тези водни формули които си показал са доста опасни!!!
 
От: Търся СПОНСОР

Както са казали "Всеки луд с номера си".Опасно до определена степен.Във всеки спорт има по нещо рисковано.Моля помогнете :(
 
Последно редактирано:
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Кажете към коя фирма мога да се обърна??
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Виж сега, аз си имам малко представа от някои спортове, но специално тези "малолитражни болиди" може да се каже, че ги виждам за първи път.
Защо си мислиш, че всеки знае за какво става въпрос ?
Опиши си една хубава оферта и е популяризирай "това е с цел намиране на спонсори".
Обясни какво представлява, къде какви традиции има, къде се провежда, кой управлява този спорт, тенденции за развитие, колко струва, какво се изисква... и още 100 въпроса...
Тогава шанса ти се увеличава многократно.
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Ми,провежда се в градовете-Лом,Тутракан,Варна,с.Николово(Русенска област) и Кърджали.Специално този спорт е много скъп,но и паричните награди от състезанията са огромни. Офисът на Българската Федерация по Водомоторен Спорт се намира с гр.Пловдив.
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Еми тази Федерация по Водомоторен Спорт, не може ли да ти намери спонсор. Би трябвало да има някакви връзки иначе за какво е? :)
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Тази федерация дава само пари за организирането на състезанията,но за такава лодка е нужно сам да си намираш връзките :)
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Чувал съм една история(нз колко е вярна) как някакъв си купил яхта, но нямал пари за платна и се обурнал към определена марка уиски и те го спонсорирали(купили платната в замянан на логото на марката върху тях)
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

Дай идея поне ориентировъчно за какви пари става въпрос. То може и 200к да струва това чудо.
 
От: Търся СПОНСОР за ПРОФЕСИОНАЛНО подготвена лодка

"4500,- Boat, Engine, Propeller.
Boat built 2007
Engine (powerhead) two races old
Best propeller (world championship III place 2008" Това е част от писмото за цената на една такава лодка.
 
Последно редактирано:

Горе