Търся Уебмастер

Здравейте, търся способен уебмастер за разработка на онлайн магазин. Нямам голями възможности за плащане, но предлагам и съдружие. Разполагам с хостинг и домейн за 1 година. Моля за сериозни предложения. Вече изголях един път с неголяма сума от човек от форума, без да споменавам име. Макар и начинаеща, се уча бързо и след настройка и оптимизация на сайта ще имам нужда от лека поддръжка. Предлагам съдружие 50/50.
 
От: Търся Уебмастер

Не мога да разбера, като някой ви измами, защо го криете. Кажи измамника, за да не излъже някой друг като теб за в бъдеще
А онлайн магазин може да си инсталираш и сама, понеже повечето хостинг фирми предлагат автоматично инсталиране със Софтакулос, само ти трабва някой за настройките, но това не прави съдружие 50/50. Не бъдете толкова наивни :wink:
 
От: От: Търся Уебмастер

А онлайн магазин може да си инсталираш и сама, понеже повечето хостинг фирми предлагат автоматично инсталиране със Софтакулос, само ти трабва някой за настройките, но това не прави съдружие 50/50. Не бъдете толкова наивни :wink:

По принцип е така, но за да си 'чипосаш' колата отиваш на сервиз нали ? Смисъл, не бърникаш ти.
Лесно е, за хората, които са го правили 2-3-5-10 пъти, но е необяснимо за хората, който сега навлизат в тея неща. Така че, няма лошо да попита или да поиска някои да и го направи. Вярно е, че 50/50 е доста за човек, който само ще се занимава с поддръжка на продукти, но, жената може да има и друго в предвид. Искам да кажа, че под 'поддръжка' може да се има доста неща в предвид и за това да си предлага 50/50 . Надявам се да съм бил ясен, защото по едно време сам се обърках :d
 
От: Търся Уебмастер

Каква е нишата на онлайн магазина, за бг ли е насочен, готова система ли ще се инсталира? Или просто искате работещ магазин без никаква представа от нещата. Оптимизацията не е еднократно действие, а постоянен процес и за магазин искат доста средства. А и си казвайте, като сте изгорели от някого, има черен списък.
 
От: Търся Уебмастер

@veselaivanova, искаше да се чуеме по скайп, а не отговаряш, странно
 
От: Търся Уебмастер

Не се крия, и да, начинаеща съм, скайпа ми е vesa_mesta. Специални благодарности на voTkaPoweR за оказаното ми съдействие за възстановяване на сайт. От тук на сетне, казвам, сайта е стартиращ, може да се каже, че повече е идеята, но ... пишете моля Ви на лични, ако не се справя, винаги има оция отказвам се, но не това ми е идеята. Имам хостинг и домейн, платформата е OpenCart
 

Горе