Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

От: От: От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Добре, разбрахме, че бачкаш в голяма фирма и имаш кинти. Сега ако обичаш напусни темата. ГоУем си и ти твоята фирмичка. Разбрахме, че сте фантазьори. Сега като си толкова добър си направи един сайт и го индексирай в гуглето и като напиша "успешен бизнес" да излизаш на 1-во място.
Не мога да разбера, защо продължаваш да говориш небивалици? Що за човек си ти?!
Напротив, още съм зелен, написах само няколко малки проекта с тия технологии.
Като намериш някой да ти направи каквото там искаш - ще те помоля да се похвалиш тук и да кажеш честно колко ти е струвало. За останалите - предложението ми важи, все пак форумът се казва "предприемач". Или и това също те дразни?
Гледам дори, че бъркаш CEO оптимизация с писане на дебел софт. Едното няма връзка с другото.
И не на последно място - от оня ден за българите важи възможността да се бачка свободно в целия ЕУ. Как ще коментираш това, или и те са фантазьори? http://www.cwjobs.co.uk/salary-checker/average-programmer-salary До най-западната точка на Европа се ходи по-бързо от колкото с влака до Бургас. Ходил съм. Таксито чака с табелка с името, хотелът ти е уреден, ако те одобрят - имат си къща да отседнеш докато си намериш квартира. Що да не седя тук за 1000 лева бруто :lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Уф, тоя излезе голяма госпожица
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Ако ме дразни няма да съм в този форум. Какво предприемчиво има в това да говориш за себе си и колко пари изкарваш? Предлагам с теб да приключим дрънганиците ако нямаш нищо против.

Що се отнася до проекта с удоволствие ще те информирам и тук ще пусна сайта след като бъде готов. Ще кажа и колко пари съм дал за него. Няма обаче да казвам кой ми го изработил ако не получа разрешение за това.
Ако ти харесва темата си чети, ама престани да бърбориш и хвалиш. Умря циганката... и ти започна сам да се хвалиш.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

...
Ако ти харесва темата си чети, ама престани да бърбориш и хвалиш. Умря циганката... и ти започна сам да се хвалиш.
Линка в предното ми мнение коментирай, аз лично не съм интересен.
http://www.cwjobs.co.uk/salary-checker/average-programmer-salary ей тоя!
 
От: От: От: От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Напротив, още съм зелен, написах само няколко малки проекта с тия технологии.
Като намериш някой да ти направи каквото там искаш - ще те помоля да се похвалиш тук и да кажеш честно колко ти е струвало. За останалите - предложението ми важи, все пак форумът се казва "предприемач". Или и това също те дразни?
Гледам дори, че бъркаш CEO оптимизация с писане на дебел софт. Едното няма връзка с другото.
И не на последно място - от оня ден за българите важи възможността да се бачка свободно в целия ЕУ. Как ще коментираш това, или и те са фантазьори? http://www.cwjobs.co.uk/salary-checker/average-programmer-salary До най-западната точка на Европа се ходи по-бързо от колкото с влака до Бургас. Ходил съм. Таксито чака с табелка с името, хотелът ти е уреден, ако те одобрят - имат си къща да отседнеш докато си намериш квартира. Що да не седя тук за 1000 лева бруто :lol:

Много си зУе... яко си комплексиран, мен. Зарежи.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Абе темата не е за мен, аз съм комплексиран, зелен и тъпо парче също. Оцелявам някак, не ме мисли.
Обаче ще ви се налага да свиквате с фактите, ако и да не ви се коментират засега. Обеща да се похвалиш какво и за колко се е получило. С теб се разбираме супер.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Къде са тия добри програмисти за по 1,5к лв. заплата?
Как пък го решихте, че "сайт за запознанства" е сложен проект? Да не сте видели някакво задание, че коментирате?
Айде малко по сериозно.

@velev ще спреш ли да си играеш с децата и най-накрая да предоставиш една спецификация на проекта, за да може да се мине на ниво обсъждане?
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Къде са тия добри програмисти за по 1,5к лв. заплата?
Как пък го решихте, че "сайт за запознанства" е сложен проект? Да не сте видели някакво задание, че коментирате?
Айде малко по сериозно.

@velev ще спреш ли да си играеш с децата и най-накрая да предоставиш една спецификация на проекта, за да може да се мине на ниво обсъждане?

Описанието е накратко. Доста неща трябва да се обсъдят и коментират.


1. сайт с профили(вход, регистрация, профилна страница, интереси,

2. права за кой да ти вижда страницата, снимки, профилна снимка, приятели/любими/ Добавяне и премахване на такива. Блокиране на потребители)

3. виртуални подаръци ( изпращане и получаване )

4. съобщения между потребителите;

5. филтри за броузването по жени/мъже/двойки/интереси и т.н.;

6. кой е онлайн

7. зареждане на профила с точки ( закупуване на подаръци и др. )

8. видове плащане за пълен достъп в сайта -абонаментни планове с смс от мобио.бг, епай, изипай и пайпал*

*пайпал все още е под въпрос

9. Подаряване на ВИП абонамент от един профил на друг.

10. Цялостен дизайн на сайта

11. Създаване на лична и публична галерия. ( кои може да разглежда личната ти галерия? приятели, само мъже, само жени или само двойки. или комбинация от изброените)

12. при рег. препоръчително е качването на профилна снимка. Профили без такава не се показват при резултатите от търсенето на другите потребители.

13. Кои ме е видял

14. Кого съм видял аз


Това са базовите неща. Имам още 4-5 неща ( може и повече), но тях ще ги обсъдим след като се спра на изпълнител.


Амин панела??? Всичко изброено по-горе е под контрол в админ панела, Тук не важи изречението " ама кои го вижда този админ панел, че трябва да има всичко в него" :) Случвало ми се е програмисти с гоУем опит и много високи запУати :)
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

...
Как пък го решихте, че "сайт за запознанства" е сложен проект? ...
Щом досегашните с отворен код не му вършат работа - явно ще да е нещо по-засукано. OS commerce, магазин, дето е на php са близо 1500 файла в базовата си версия.
Писането е най-малката част. После има тестване, къстомизиране, доизпипване... Да, сам човек не може да направи сложен по съвременните стандарти проект.
8. видове плащане за пълен достъп в сайта -абонаментни планове с смс от мобио.бг, епай, изипай и пайпал*
Стейт-машината на разплащането не се събира на A4 с дребни блокчета. Само за e-pay, само с това се борихме няколко месеца. Особено като се увъртиш в ролбакване на транзакция.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Човека иска клонинг на гепсимедотком без няколко от техните благинки.
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Човека иска клонинг на гепсимедотком без няколко от техните благинки.

Не говорим за никакъв клонинг. Има няколко неща, които ги няма в нито един сайт в БГ. Също така как реши, че е клонинг като всичките изброени неща ( над 80% ) са базови и ги има във всеки сайт за запознанства...

И ти ли си на висока ЗапУата :)
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Спирам с коментарите към темата. Тук в темата работа няма да се свърши. Ако някои има въпроси и смята, че може да обсъдим подобен проект, моля да ми пише на лично.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin
Стейт-машината на разплащането не се събира на A4 с дребни блокчета. Само за e-pay, само с това се борихме няколко месеца. Особено като се увъртиш в ролбакване на транзакция.
хаха, epay няколко месеца :), що не се свреш в дупката от която си изпълзял, вземи си java-та с тебе, може да е по - бърза само от баба ти, но не и от php смешник.

Колегата velev е прав който знае че може да го направи ще му пише. Аз ако съм и аз няма да си публикувам заданието публично, от къде на къде някакви келешчета ще ми четат идеите.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin грешно ти е мисленето, но ще понатрупаш отпит и ще разбереш.

@velev свържи се с колегата по-горе който ти предложи услугите за направата на една спецификация - определено имаш нужда. Детското писане също няма да ти помогне за намирането на сериозно хора, но ти както се казва ти си решаваш.

Успех с намирането и дано капитала ти е достатъчен ;)
 
От: От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

...
И ти ли си на висока ЗапУата :)
Нещо срамно ли има?
bobbydigital каза:
вземи си java-та с тебе, може да е по - бърза само от баба ти, но не и от php смешник.
Aйде поредния неразбрал, ще ти потърся чарт.
AMitrev каза:
@Rabin грешно ти е мисленето, но ще понатрупаш отпит и ще разбереш.
Е па над 10 години боен опит имам, ако и да не са всички в WEB-а. Лесно се приказва, писал ли си проект?
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin
Е па над 10 години боен опит имам, ако и да не са всички в WEB-а. Лесно се приказва, писал ли си проект?
10 години опит ли трябва да java програмист за да интегрира epay за няколко месеца, смех, смех.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin

хаха, epay няколко месеца :), що не се свреш в дупката от която си изпълзял, вземи си java-та с тебе, може да е по - бърза само от баба ти, но не и от php смешник.

Колегата velev е прав който знае че може да го направи ще му пише. Аз ако съм и аз няма да си публикувам заданието публично, от къде на къде някакви келешчета ще ми четат идеите.
chartbox.png

Eто, младеж! Това е от един хубав сайт, не знам дали е най-удачната диаграма, ще потърся още малко, евентуално.
Знам как се прави, но няма да е цифра за която му се иска. Дори не съм си правил труда да му пиша.
10 години опит ли трябва да java програмист за да интегрира epay за няколко месеца, смех, смех.
Дори си нямаш идея колко опитни хора се занимаваха, за какво, и да, не съм го интегрирал аз. Пеймънт е най-прецизно тестваното нещо, говоря за сериозни системи.

п.с.
http://benchmarksgame.alioth.debian.org/u64q/benchmark.php?test=all&lang=java&lang2=php&data=u64q
Май това беше източникът.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin - най обичам ей такива таблици и най - ми е кеф да напиша така: facebook, twitter ...., заври си я java-та някъде
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin - най обичам ей такива таблици и най - ми е кеф да напиша така: facebook, twitter ...., заври си я java-та някъде
Java 7 24.64 секунди
PHP 634.80 секунди
Смятане на бинарни дървета.
Докъм 64 пъти по-бързо го докарва.
Фейса не е на чисто php, и това е проект който ме дразни до безкрай. Мисля, че натоварената част от ядрото я мигрират на C++, но данните са противоречиви и само те знаят със сигурност.
Туитър акаунт нямам и не мисля да имам, като идея е по-тъпо дори от Фейса.
Иначе и аз мога да псувам, обаче много ми е кеф как се умълчавате на факти.
Тая работа не е като чикийките, дето са ти в подписа.
И да, като си накупуваш няколко пъти повече сървъри, да кажем 15 пъти повече - нямаш проблем с бързодействието 8)
 

Горе