Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Savasana

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Работата е дългосрочна. Изисквания:
Умения за работа с WP и други блог системи;
Грамотност;
Информираност в сферата на футбола;
Изпълнителност;
Спазване на поетия ангажимент;


Сайта е на български език.

Ще очаквам вашите оферти за 30 дни по 300 или 600 думи/ден или на брой публикации примерно Х лв на прогноза. Разбира се не ме засилвайте с цени, защото работата наистина е дългосрочна. Едва ли ще избера най-ниската. Просто ще търся качество и изпълнителност от страна на човека, защото трябва да се пише всеки ден макар и по малко.

За повече информация на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Нещичко не ми стана ясно - каква е тази прогнозна цена за 1 000 думи - 2 лв.? И сигурно за тази сума ще се изисква и качество, като уникалност на текста поне 90%, правилен словоред, правопис и граматика? Това сигурно е, някаква шега ........ За 2 лева с този обем /дори и да е дългосрочен проектът/ всеки себе си уважаван "драскач" само може да направи копи-пейст с релативна снимка и видео по темата. Успех с намирането на желаещи! Ако Все пак промениш нагласата си, относно заплащането може да ми драснеш на лични да обсъдим съвместната ни работа. Успех!
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Здравейте, отговорил съм на всички за какво става дума.

Поздрави!
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Ако съм те пропуснал, извинявай, сега ще проверя и ще пиша.
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Здравей, проявявам интерес. За прогнози ли става въпрос?
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Ще може ли повече инфо, моля.
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Здравейте. Имам човек, който е много компетентен относно футбола, следи повечето европейски клубни първенства + евротурнири, има богата обща култура, познава историята на повечето водещи футболни отбори, грамотен е и сериозен. Тъй като е студент, има повече свободно време и ще може да пише всеки ден.
 
От: Търся: Човек за писане на спортни материали на БГ език

Само че още не мога да пиша и получавам лс, тъй като нямам необходимите мнения - при интерес, напишете нещо за контакти (напр. имейл)
 

Горе