Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

galinstefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Търся човек за дългосрочен проект. Работата се състои в превод на кратки статии от по 300-400 думи от ЕН на БГ или намирането на подобни такива от БГ и пренаписването им. Държа на уникалността и на това да се пише редовно, т.е. всеки ден по 1 материал, което прави 30 месечно. В дните в които не можете да пишете, от предният ден можете да си подготвите и да се настрои в WP да се публикува в съответният ден.
Изисквания :
Уникалност на текста минимум 90%;
Грамотно написано. Да не е пълно с правописни и пунктуационни грешки;
Добър английски за превод на обикновен текст, без терминологии и прочие;

Хора с цени от по 1,50/2 лв на 100 думи въобще да не ми пишат, няма да плащам за писане на ЕН. Изпращайте ми оферти на ЛС с цена за 1 месец.

За новите във форума можете да погледнете моят Itrader за да решите дали искате да работите с мен.
Плащането на новите ще 50% предварително или в края на всеки месец. Всичко е според човека.
На хората, които се спра ще им дам по 1 статия да я преведат за да си направя сметката дали стават за тази работа. Статията им ще бъде заплатена! Не искам някой да си мисли, че съм пуснал офертата за да събера някоя друга безплатна статия.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Здравейте. Написах Ви в ЛС.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Не съм получил такова.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Искаш превод на статии от енг на бг и/или пренаписване на статии и искаш уникалност?
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Превод се търси от ЕН на БГ.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Здравей,
Аз мога да ти свърша работата НО ако ти ми даваш материалите, само тогава може да се разберем за 1лев на 100 думи но ако не ще трябва да се разберем за друга цена. Допълнително ще покажа и сертификата ми за английски език.
Плащането само, че желая да е по PayPal и 1 път на седмица за начало.

Ако би се заинтересувал ЛС или на скайпа който съм посочил.

Поздрави
М!
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Превод се търси от ЕН на БГ.

Е каква, ще е тая уникалност, след като искаш да ти се превеждат статии от английски?
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Уникалност за Гугъл. Тоест да няма дублиране. Проверка през Адвего. Минимум 90%.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Уникалност за Гугъл. Тоест да няма дублиране. Проверка през Адвего. Минимум 90%.

Аз проблеми с адвергото нямам, но ти явно искаш още по-евтино от 1лев за 100 думи ... и допълнително човека да си намира сам нещата ...
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Никого не съм заставил да работи с мен. В тоя форум има хора за всичко. Много добре знам кое колко струва като услуга, защото работя с много хора от тук. Също така много добре знам какво търся и колко ще платя. Хората, които работят на по-високи цени просто подминават и намират това което търсят. Не си спомням да съм ти писал в темите и да ти обяснявам защо метода, който продаваш не струва толкова пари? Който иска повече информация нека ми пише на ЛС.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Вдигам темата.
 
Колега, глей сега, не, че нещо ама за превод се плаща на страница. Една а4 страница е към 700 думи.
Така ги смятай. Предполагам, че не е по-малко от 10-11 лв. Т.е ако някой ти превежда статии на под 6-7 лв/брой е ебати тъпака, а ти си ебати тариката.
Освен това такъв човек прави дъмпинг на другите тук и ще го прокълнат дано му умрЪт кокошките.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Цената се определя от качеството и от дългосрочния ангажимент. Стига вече сте се пенили. Всеки акъли дава.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Писах ЛС.Ще се радвам на обратна връзка.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Отговорих на Лс.
 
От: Re: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Колега, глей сега, не, че нещо ама за превод се плаща на страница. Една а4 страница е към 700 думи.
Така ги смятай. Предполагам, че не е по-малко от 10-11 лв. Т.е ако някой ти превежда статии на под 6-7 лв/брой е ебати тъпака, а ти си ебати тариката.
Освен това такъв човек прави дъмпинг на другите тук и ще го прокълнат дано му умрЪт кокошките.

До някъде си прав. Една страница А4 обаче е около 350 думи, макс 400, ако са по-къси. Но иначе да - кадърен преводач под 7 лв на машинописна страница - трудно, а ти явно искаш на 4. Ако промениш цената, можеш да ми пишеш на ЛС. Желая ти успех!
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Здравей, не мога да пиша ЛС, затова пиша тук. Още ли си търсиш хора? Аз съм насреща.
 
От: Търся: Човек за превод на кратки материали от ЕН на БГ

Здравей, не мога да пиша ЛС, затова пиша тук. Още ли си търсиш хора? Аз съм насреща.
Писах ви на ЛС.
 

Горе