Търся автори за сайта

gnmerindjey

New Member
Привет на всички колеги и колежки,

търся автори,за моя сайт mfpoint.com. Той е насочен към уеб технологиите,програмирането,кодирането,програмите,Wordpress и т.н. Тъй като сайта е нов,нуждая се от вашата подкрепа.
Сам не мога да пиша по 5-6 статии на ден. За сега няма да има заплащане,тъй като нямам доходи от никъде.

Също така и предлагам guest blogging.

Сайт : натисни тук

Очаквам вашите съобщения и отговори.
 
От: Търся автори за сайта

Добре колко теми ще направиш за този сайт. Нали търсише автори и в другата ти тема, който има желание ще се свърже с теб ..
 
От: Търся автори за сайта

А ок,извинявам се. Да я изтривам ли ?
 
От: Търся автори за сайта

Г-н Меринджей, хубаво е малко да се постараете със сайта, преди да молите за помощ при писане на статии и развиване на сайт. Виждам, че сте писали, че сте на 15 год. и затова ще се опитам да ви дам малко информация, която надявам се да оцените.

В момента вашият сайт е като някакъв полуфабрикат. Нито има статии, нито има ясна идея към какво ще се развива. Грозен, неподреден, неполезен. Една инсталация на Уордпрес.

Вие сте на 15 години и "нямате време". Значи изобщо не трябва да се захващате с това. Вие какво очаквате, че няколко човека започват да пишат статии и да пълнят с контент сайта и обозримо бъдеще някакви химерни приходи започват да пристигат?

Имам няколко въпроса:

- Бихте ли писали в мой сайт без заплащане ей така да ми помогнете, по 1-2 статии на ден, пък "За сега няма да има заплащане,тъй като няма доходи от никъде"?
- Вие бихте ли писали за сайт, който изглежда зле и е като полуфабрикат?
- Как мислите да монетизирате сайта г-н Меринджей и как ще платите евентуално на хората, които биха работили за вас за без пари сега?
- Не е ли прекалено лесно, всеки в този форум тъй като е зает, да направи една инсталация на Уордпрес и да моли за писане на статии безвъзмездно?
- Не е ли по-добре да си инсталирам една CMS и да си пиша за себе си отколкото за вас?

Имам и няколко предложения:

- Вземете се понапънете малко и пооправете сайта.
- Питайте във форума, разпитвайте, учете и създавайте. Ние обичаме да помагаме на хората, които се стараят да създадат нещо качествено.
- Изкарайте първия мизерен долар и тогава ще си говорим за доходи. Защото имам сайтове в които се пишат (превеждат) всекидневно по няколко новини (теми) и повярвайте и след няколко хиляди статии е доста трудно монетизирането.

p.s Някои от колегите тук се издържат с писане на статии. Контента струва пари.

Поздрави и без лоши чувства.
Успех с проекта.
 
Последно редактирано:
От: Търся автори за сайта

Г-н Меринджей, хубаво е малко да се постараете със сайта, преди да молите за помощ при писане на статии и развиване на сайт. Виждам, че сте писали, че сте на 15 год. и затова ще се опитам да ви дам малко информация, която надявам се да оцените.

В момента вашият сайт е като някакъв полуфабрикат. Нито има статии, нито има ясна идея към какво ще се развива. Грозен, неподреден, неполезен. Една инсталация на Уордпрес.

Вие сте на 15 години и "нямате време". Значи изобщо не трябва да се захващате с това. Вие какво очаквате, че няколко човека започват да пишат статии и да пълнят с контент сайта и обозримо бъдеще някакви химерни приходи започват да пристигат?

Имам няколко въпроса:

- Бихте ли писали в мой сайт без заплащане ей така да ми помогнете, по 1-2 статии на ден, пък "За сега няма да има заплащане,тъй като няма доходи от никъде"?
- Вие бихте ли писали за сайт, който изглежда зле и е като полуфабрикат?
- Как мислите да монетизирате сайта г-н Меринджей и как ще платите евентуално на хората, които биха работили за вас за без пари сега?
- Не е ли прекалено лесно, всеки в този форум тъй като е зает, да направи една инсталация на Уордпрес и да моли за писане на статии безвъзмездно?
- Не е ли по-добре да си инсталирам една CMS и да си пиша за себе си отколкото за вас?

Имам и няколко предложения:

- Вземете се понапънете малко и пооправете сайта.
- Питайте във форума, разпитвайте, учете и създавайте. Ние обичаме да помагаме на хората, които се стараят да създадат нещо качествено.
- Изкарайте първия мизерен долар и тогава ще си говорим за доходи. Защото имам сайтове в които се пишат (превеждат) всекидневно по няколко новини (теми) и повярвайте и след няколко хиляди статии е доста трудно монетизирането.

p.s Някои от колегите тук се издържат с писане на статии. Контента струва пари.

Поздрави и без лоши чувства.
Успех с проекта.

Благодаря Ви наистина за този отговор.Сега се замислих и вече ще внимавам,какво правя. Наистина решихте няколко мои въпроса и сега съм по-наясно с това как ще процедирам за по-нататък.

Много се радвам,че попаднах в такъв форум и че винаги има хора,които да ти помагат !
 
От: Търся автори за сайта

Не е нужно да имаш чак толкова време, че да има интерес към сайта ти. Никой не е казал, че задължително трябва да пускаш по 5-6 статии на ден. Количеството не определя качеството. Според мен е по-добре да отделяш по малко време всеки ден и да пускаш по 1-2 качествени статии през няколко дни.

Преди всичко обаче, поразгледай какво вече съществува в тази ниша, сравни с твоя сайт и си направи изводите. При положение, че искаш да пишеш за програмиране, кодиране, Wordpress и уеб, никой няма да те вземе насериозно, ако сайтът ти изглежда като скалъпен буквално за 20 минути. Влизай, чети, питай, упражнявай се. Никой не се е родил научен, но е добре да имаш и малко съобразителност и да броиш до 20, преди да пуснеш тема като тази - на тоя свят няма нищо безплатно и както ти не би прахосвал времето си, за да развиваш нечии чужд проект безвъзмездно, така и никой тук не би го направил.
 
От: Търся автори за сайта

Работя сам в момента.Да,Firefly,наистина искам да успея с този сайт.Много харесвам Wordpress и искам да се разивам в тази насока.С това искам да кажа,че ще се трудя и ще правя каквото мога :)

С уважение,
Дженк
 
От: Търся автори за сайта

Няма нужда от 5 статии на ден. Малко хора имат толкова свободно време за да прочетат статиите.
 
От: От: Търся автори за сайта

Няма нужда от 5 статии на ден. Малко хора имат толкова свободно време за да прочетат статиите.

Това изказване ми прозвуча като: "Няма нужда да се произвеждат хиляди автомобили на ден, след като 1 човек не може да ги кара всички."
Като не разбирате, поне не подвеждайте другите.
 
От: От: Търся автори за сайта

Това изказване ми прозвуча като: "Няма нужда да се произвеждат хиляди автомобили на ден, след като 1 човек не може да ги кара всички."
Като не разбирате, поне не подвеждайте другите.
Човека си навъртя мненията вече и сега ще може да си пусне заветния "СЕО" спам :D
Е може и да е взел и някоя червена ряпа пътьом ...
 

Горе