Търся автор за пренаписване на статии

renistefanova

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Работата отнема малко време, особено за тези, които са в час и могат да пишат. Статиите са на български. Става въпрос за кратки новини на светска тематика, клюки. Давам 80 лева на месец, в последствие можем да ги увеличим. Моля, който има интерес, да ми пише на лично съобщение или скайп: reni.stefkova; мейл: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Търся автор за пренаписване на статии

80 лв на месец за какъв обем работа и на каква тема?

Повечето фирми (работодатели, в това число и физ. лица) се чудат, защо не могат да намерят качественни служители въпреки огромниат брой безработни сравнително високо квалифицирани специалисти. Много малка част от тези работодатели си дават сметка, че проблема е в неправилият начин за подбор на кадри.

Представи си, че си някой, който си търси работа и попаднеш на горната обява - би ли пуснал запитване? Аз не!

Успех!
 
От: Търся автор за пренаписване на статии

Здравейте,

ще е хубаво наистина да напишете малко по-подробно за какво става въпрос - какво количество статии, от колко думи да се състоят, на какъв език (български или друг, защото и това не е ясно). А също така и дали ви трябват за всеки ден за публикуване, или има някакъв друг график?
 
От: Търся автор за пренаписване на статии

Здравейте,

ще е хубаво наистина да напишете малко по-подробно за какво става въпрос - какво количество статии, от колко думи да се състоят, на какъв език (български или друг, защото и това не е ясно). А също така и дали ви трябват за всеки ден за публикуване, или има някакъв друг график?

Да, допълних още някои неща. Но за подробности предпочитам на лично съобщение, скайп или поща.
 
От: Търся автор за пренаписване на статии

Имате ЛС от мен.
 
От: Търся автор за пренаписване на статии

Благодаря на всички за проявения интерес. Вече си намерих човек. Ще имам предвид кандидатурите на някои от вас за последващи проекти.
 

Горе