Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

pmg

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся асистент дългосрочно за следното за български сайт:

Задължения всеки месец:
- Писане на 4 статии (по една на седмица)
- Превод от англисйки на български на 4 статии (по една на седмица)
- Качване на статиите на блога на сайта
- Управление на Facebook страницата – качване на статиите, друга полезна информация, и т.н.; по 15 мин да ден
- Управление на twitter – качеване на статиите – 15 мин / седмица

Изисквания:
- Опит в писането на статии (lifestyle, news)
- Добър английски
- Опит с управлението на FB страници

Ако сте заинтересовани, моля пратете на лично:
- CV или линк към някакъв профил (задължително)
- Примерни статии, които сте писали/превеждали (задължително)
- Очаквано месечно възнаграждание за горните задължения (задължително)
- Примерна FB страница, която сте управлявали (ако има такава)

За въпроси - моля на лично.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Колко плащаш за работата?
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

- Очаквано месечно възнаграждание за горните задължения (задължително)

И аз като колегата uphero ще задам същия въпрос: Какво месечно възнаграждение предлагаш?

И моля, не се измъквай с тази формулировка, смятам, че това е идиотско изискване за кандидатстване на работа.
 
От: От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

И аз като колегата uphero ще задам същия въпрос: Какво месечно възнаграждение предлагаш?

И моля, не се измъквай с тази формулировка, смятам, че това е идиотско изискване за кандидатстване на работа.
Имам една мадама която от бая врем ме натиска да и намеря подобна работа, ама нейсе аз да съм предлагал пари?!? Сигурно ще вземе човека с най-ниска оферта.
Ако все пак търсиш качество кажи и заплащане, че да не се излагам пред дамата.
 
От: От: От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Имам една мадама която от бая врем ме натиска да и намеря подобна работа, ама нейсе аз да съм предлагал пари?!? Сигурно ще вземе човека с най-ниска оферта.
Ако все пак търсиш качество кажи и заплащане, че да не се излагам пред дамата.

Разбира се, и аз за това питам - имам няколко подходящи кандидатки, но автора на тази оферта подхожда глупаво, тарикатски. Иска да наеме този, който предложи най-ниската оферта. Ако е честен, коректен, ще посочи заплащане за работата, която предлага.
 
От: От: От: От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Разбира се, и аз за това питам - имам няколко подходящи кандидатки, но автора на тази оферта подхожда глупаво, тарикатски. Иска да наеме този, който предложи най-ниската оферта. Ако е честен, коректен, ще посочи заплащане за работата, която предлага.

По голяма част от пусканите обяви са по-този начин - на ЛС инфо...
Поне някой си правят труда да пишат - Печели най-ниската оферта.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Здравейте! Пиша и пренаписвам статии от около 6 години, а в последно време работех като журналист за един сайт. Имам много богат опит в тази дейност и при интерес мога да ви изпратя линкове към работите ми, които са на разнородна тематика. Ако се интересувате може да ми пишете на лични или на pufy85(@)abv.bg.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

То повечето обяви в jobs-а са написани по този начин. Всякакви фирми (малки, големи) от различни браншове са приели незнайно защо подобен модел.
Прави ми впечатление, че самата оферта не натоварва. Не е нужно да си някакъв гении или да има една камара завършени специализации зад гърба си и стаж минимум няколко години. Важното е да имаш някакъв минимален опит, което ще може да привлече повече кандидати, които да се отсеят.
Реално не най-ниската цена би спечелила, а качеството на което са заложили самите кандидатстващи за техните собствени проекти. Те ще покажат своя труд, това, с което се гордеят и ще посочат цена - аз струвам толкова. Разумният предприемач ще намери точката на пресичане спрямо своите предварително зададе норми и тези, които види отсреща откъм цена и качество.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

затова на тези обяви постваш това - 500 лева и се заемам
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Пича 5-6 пъти прегледа темата ама нищо не писа за пари, странна работа.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Ако сте заинтересовани, моля пратете на лично:
- CV или линк към някакъв профил (задължително)
- Примерни статии, които сте писали/превеждали (задължително)
- Очаквано месечно възнаграждание за горните задължения (задължително)
- Примерна FB страница, която сте управлявали (ако има такава)

За въпроси - моля на лично.

Абе вие не виждате ли кво ви пее радиото ?!!!

Той не ви дава ОФЕРТА на вас, а чака да получи такава. Защо трябва да пише колко дава за това което се очаква вие да му предложите :lol:

Верно че ви интересуват тези неща и все повече започвате да го играете просто за статистиката, ама малко се съобразявайте като омазвате темите на хората така. В крайна сметка той дава възможност някой от вас да изкара някой лев....ай стига спам. Освен това кат гледам кои толкова живо се интересуват от заплащането.... - дет реално никога не са били копирайтъри :p
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

защо пък трябва да съм копирайтър, при едно добро заплащане мога да си позволя да поръчвам на някой да ми пише статиите
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Доброто заплащане, ако имаше желание, вече да си го договорил на ЛС, щом искаш да се изживяваш като посредник :)
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Здравейте,

Условията на обявата са ясни, и този, който се интересува от обявата в настоящата и форма моля да пише на лично, защото комуникацията там не възпрепятства дискусията в самата тема.

Не съм заинтересован да работя с посредници.

Мерси

П.С. Ако търсех най-ниска цена, тогава е логично единственото задължително изискване да бъде цената на офертата, а не също така и CV и примери за свършена работа.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Ако търсех най-ниска цена, тогава е логично единственото задължително изискване да бъде цената на офертата, а не също така и CV и примери за свършена работа.

Щом искаш Автобиография, значи нещата са сериозни и ще има трудов договор и осигуровки, нали? :)
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Трудови осигуровки за управление на Facebook страницата по 15 минути да ден ли искаш?
Или такива за управление на twitter – 15 мин / седмица
По-добре да не преживееш да видиш що за пенсия ще вземеш осигурен на 1/16 ден :lol:
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Бихте ли оставили мейл за връзка, новите потребители нямаме право да изпращаме лични съобщения. Благодаря.
 
От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Привет ! Пиша, тъй като се интересувам дали обявата важи още.
П.П - Нов съм във форума и все още не мога да пращам съобщения на лично.
 
От: От: Търся асистент дългосрочно за управление на БГ сайт

Малко да дам по-ниска цена!!! 499.99лв и се заемам!
222.. Защо
50 си ги слагам за уйкенда за всичките процедури дето са изредени, т.е. пиша си един работен ден по 4 седмици = 200
20 ги фърлям по 15-те минути през останалите 5 дни 4 пъти (седмици) в месеца, т.е. по лев на ден.
2 - са за банката да може да си дръпна парите като ги преведеш.
+50/-5 лв. при уточняване
 

Горе