Търся афилейт пр. свързана с туризъм( д а е надеждна 8-) )

malbare

New Member
Скоро си направех блог със туристическа насоченост. Тепърва започвам(2 седмици) и имам към към 40 посетители от France 28 Canada 12 Spain 7 и още малко от др западни страни. Не са мн посетители, но се увеличават. И сега търся някоя добра аф програма свързана с туризъм. Преди време бях видял тук един сайт, който се занимава с това, но не си спомням как се казваше(беше свързан нещо с некерман.де май :( ). Ако можете да ми помогните с нещо ще съм благодарен ;). М/у др сайта(блога) ми може да видите от профила :)
 
не само туризъм, самолетни билети можеш да представяш, изобщо има хляб в тази работа :D

виждама съм добри програми в Commission Junction www.cj.com - те са утвърдени и със сигурност сериозни, плащат.

Запиши се там и започвай

успех! :D
 
msger мерси за сайтчето, ще се запиша :)
посетителите са към 50 на ден и се увеличават(горе не се разбира много)
В genbucks защо няма реф. саитове с реклами за туризъм
 
Разгледай Booking[dot]com, сам си избираш линкове за резервации на хотели, по градове и държави, близо до летища, страници за търсене ... т.е. сам избираш къде да пренасочиш клиента. Само мисля че първо трябва да ти одобрят сайта за няколко дни и тогава ще пратят user & pass.
 
Експедиа.ком (собственост на M$) през бифрии (собственост на CJ.com) на около 5% без билетите


или може да пробваш тези

http://www.firstclass.com.au/affiliates/idevaffiliate.php?id=26

само на 2% от всичко са но са в скъпия таргет маркет билети по 8000 долара (като наи евтиният за същия полет струва €500 например ама те предлагат само от скъпите)
 
Записах се при cj.com и даже вече съм сложил реклами за пътувания круизери :) ще видим как ще върви, дали ще мога да продам нещо
 
Ако ти е харесал CJ можеш да разгледаш и SHARE A SALE , там има категория Travel с партньорски програми.
 

Горе