Търся афилиейт на книги

Desisslava Dimitrova

Active Member
Здравейте,
Интересуват ме издателства и онлайн книжарници, които имат партньорска програма. Освен художествена литература, може и учебници.
 
От: Търся афилиейт на книги

Здравей,
И аз се интересувам от подобно нещо, но за съжаление не съм срещал подобно нещо. Освен да се свържеш директно с издателствата и да договориш нещо, друг начин за момента не съм видял.
 
От: Търся афилиейт на книги

Здравей,
И аз се интересувам от подобно нещо, но за съжаление не съм срещал подобно нещо. Освен да се свържеш директно с издателствата и да договориш нещо, друг начин за момента не съм видял.
Свързах се с Хеликон и направо ми се зави свят от условията на програмата им. Намерих още няколко издателства, но панела за записване в партньорската им програма не работи. На едно писах във ФБ и чакам отговор. Оказа се, че някога са пуснали афилиейт програма, но досега не са я ползвали.
 
От: Търся афилиейт на книги

Литературен или образователен сайт. Защото ако е образомателен може да прегледаш моето предложение в разда за афилиейт. Не е за книги, но все пак.
 
От: Търся афилиейт на книги

Литературен или образователен сайт. Защото ако е образомателен може да прегледаш моето предложение в разда за афилиейт. Не е за книги, но все пак.
И за образование става. Кой е форумът ти?
 
От: Търся афилиейт на книги

Ще ти пратя повече информация на лично съобщение и линк към условията на програмата
 

Горе