Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

matevone

Active Member
Здравейте

Отскоро съм на нова работа, в която ще стартираме нов проект за сайт, който ще тръгне в няколко страни едновременно.

Идеята е , че за да работи сайта ни трабват компании, които да се включат в него. Регистрацията за тях е безплатна.

Мисля, че най ефективния начин ще бъде чрез афилиейт система, при която да се заплаща за всяка регистрирана компания. Парите обще взето не са голям проблем към момента, важното е наистина да се наберат необходимия брой компании.

Много ще съм благодарен ако някой ми препоръча къде да се насоча омайки в предвид че нашият таргет е основно Европа - Германия, Италия, Франциа, Полша и т.н.

Опитах с linkshare, но изискванеот им да имаш продажби за на 1 милион е малко абсурдно.

Благодаря предварително на всички
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

Според мен вие трябва да си създадете такава програма да обявите условията и ако те са атрактивни хората от форума на бързо ще свалят част от адсенса и ще сложат вашите банери.
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

Ами мисля, че ще е доста атрактивна със сигурност.

То е ясно, че веднъж като стартира ще я обявя и тука идеята е , че едва ли тука има доста хора с трафик от Полша например ;)

Мерси все пак
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

За другите страни си пусни реклама през Адлорд таргетирана по страни и няма да ти се налага да плащаш на афилати
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

можеш да контактнеш онлайн бг рекламните посредници
там предлагам и афилиейт програми
те могат да ти помогнат
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

Препоръчвам 2:
Affiliate Window - много добра услуга, ползвам ги от страна на издател, но мога да кажа, че работят много добре и предполагам, че ще е така и за търговците
и
Zanox - също ги ползвам като издател - има доста европейски магазини, вероятно там са по-добри условията за Европа
 
От: Търся афилиейт програма в която да промотирам сайта си

Мерси finty Занокс и аз ги открих вчера и вече съм попълнил формата им чакам отговор, ще прбвам и другата програма.


http://www.predpriemach.com/member.php?u=316
 

Горе