Търся безплатен хостинг

От: Търся безплатен хостинг

ако имаш платен но нямаш аддон за него аз ще ти покажа как да си направиш и да си го хостнеш там
 
От: Търся безплатен хостинг

в публик_хтмл файла .хтаккесс на главния домейн добавяш следното задължително най-отгоре във файла
RewriteEngine On
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^домейна\.com [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.домейна\.com
RewriteCond %{REQUEST_URI} !/addon
RewriteRule ^(.*)$ /папката в която са ти файловете/$1 [L]
домейна= на паркиран домейн който искаш да хостваш
папката в която са ти файловете= папката от която да се зарежда сайта - създаваш я в публик_хтмл
 
От: Търся безплатен хостинг

000webhost.com ти използваш ли ги ? Преди правеха големи мизерии даже и аз имах проблеми, ако не ги използваш не ги препоръчвай.
За джумла най-добре е фрихостиа в контрол панела има джумла и всякакви уебсистеми за бързо инсталиране . Но е американски и нестава за Бг - бавно зарежда абе въобще не става фрии работа, но го разгледай :D

000webhost.com . Безплатен хостинг , без реклами и почти без никакви ограничения .
 
От: Търся безплатен хостинг

В момента 3 от сайтовете са ми там . Това е временно решение и е БЕЗПЛАТНО така че за момента мен ме устройва .
 
От: Търся безплатен хостинг

Здравей.
Има много компании където можеш да си вземеш хостинг за 1-2 лева на месец. Каква е ползата от безплатния хостинг?
Да безплатен е но има сигурно 1000 акаунт на един бог знае какъв сървър и не се знае как седи въпроса със сигурността. По добре инвестирай 1-2 лева на месец за да нямаш проблеми. Това е само предложение, ти вече сам решаваш какво да правиш.

Поздрави.
 
От: Търся безплатен хостинг

semprom е прав 1-2 на месец решават проблема то няма безплатен хостинг който да е хубав :(
 
От: Търся безплатен хостинг

http://www.000webhost.com/ ще ти свърши работа само ако нямаш нужда от поддръжка. Има и още няколко по известни безплатни хоста , но може би този най-много се използва поне в БГ.
 

Горе