Търся бета тестери на нов WP плъгин.

mobilio

Well-Known Member
Ако ползвате Contact Form 7, Ninja Forms, WPForms, Contact Form (BestWebSoft) ИЛИ Gravity Forms - този плъгин е само за Вас!
Ако ползвате WooCommerce - ще бъдете допълнително очаровани!
В момента плъгина е леко във насипно състояние, но до началото на месеца ще придобие вид.

Ако искате да го достъпите драснете ми мейл на [email protected] със subject "искам да тествам" и ще ви върна допълнително информация какво се изисква от Вас и как можете да го тествате.
Ако не ползвате горните плъгини, а използвате други подобни - можете да се свържете със мен и да ми обясните какво точно и как го ползвате.
 
Не съм го открил... описал съм какво трябва да се направи АКО проявявате интерес. Не мога във Н платформи да описвам едно и също при положение, че плъгина е на някакво алфа ниво.
 
Не мога да разбера защо се спами в темата, след като Авторът е един от най-уважаваните и способните в интернет пространството на България!
Плъгина е повече от уникален, нищо не пречи да го пробвате!
 
Това е форумен еквивалент на "Псст! Ела тука, мн хубава стока, бате, ела зад ъгъла да ти покажа...!"

Алтернатива на горните плъгини за форми ли е, добавка към тях ли е, какво е....
 
Аз го виждам като добър продукт....
Просто човека не може да си изрекламира стоката по-професионално....
Всеки си решава за себе си
 
Дотук виждам само фармене на мейл адреси.
 
Просто човека не може да си изрекламира стоката по-професионално....

Всъщност мога, но нарочно не го правя.

Забелязал ли си в БГ като се случи нещо - "ама ти що не се обади? аз щях да дойда да помогна!" или "аз само ако знаех по-рано" или нещо от сорта.

Сега - не ми трябват 1001 ланкаджии със които ще си изгубим времето. Трябват ми 10на човека за по 5 минути.
Така когато излезе Pro версия - те ще я получат като награда за усилието което са положили навремето.

За останалите остава "Аз само ако знаех и щях да дойда и да помогна!"
 
  • Like
Реакции: sim5
Аре глупости на търкалета, оправданието няма нищо общо с това че не даваш инфо
 
Очевидно се очаква плъгинът да изплиска басейнчето.
И аз се ентусиазирах.
Ако стане хит, и аз ще зема да пусна един премиум ВП плъгин.
 

Горе