Търся: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

nikitka

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Търся Guest blogging в блогове и сайтове /предимно тематични, но може и по-общи като тематика/, в които може да се публикуват уникални статии на тема соларни системи и всичко свързано с тях. Приемам всякакви оферти за платени, безплатни, размяна. Блоговете могат да са с тематика за дома, технологии, новини, енергия.. всичко, което може да се свърже със слънчевите системи.
Освен това търся също Guest blogging в блогове/сайтове, приемащи статии на теми - здраве, красота/ козметика,парфюми/, за дома /обзавеждане, колектори/, детски стоки, хоби и хоби материали, кулинария, IT /уеб дизайн, seo/, автомобили /горива/, ИТ техника

Благодаря предварително на всички, които се отзоват.
 
Последно редактирано:
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Предлагам ти гост блогинг в моя сайт - bittsmart.eu
Тематиката е разновидна - технологии, маркетинг, реклама, финанси.
Ако изявиш желание може да ми пишеш на лс.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Погледни в подписа ми :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Двата сайта в моя подпис също може да ти свършат работа. Ако те интересува, пиши едно ЛС
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Ще повдигна темата :) И ще добавя, че приемам оферти и за платени линкове на тема слънчеви колектори.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

www.perfekt-m.com - 5 лева за статия, при интерес пиши
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Имаш Л.С. Ако някой друг желае гест блогинг на тема интериор и обзавеждане да пише смело.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Имам бюти блог и мога да пусна една на тема здраве, красота/ козметика,парфюми/, но нека да е след седмица, че днес пуснах на друг колега от форума.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Благодаря, писах ти :)
Имаш Л.С. Ако някой друг желае гест блогинг на тема интериор и обзавеждане да пише смело.



Имам бюти блог и мога да пусна една на тема здраве, красота/ козметика,парфюми/, но нека да е след седмица, че днес пуснах на друг колега от форума.
Ще ти пиша на ЛС да се разберем :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

За да не отварям нова тема ще си повдигна новата :) Продължавам да търся Guest blogging в блогове/сайтове, приемащи статии на теми - здраве, красота/ козметика,парфюми/, за дома /обзавеждане, колектори/, детски стоки, кулинария, IT /уеб дизайн, seo/, автомобили /горива/.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Здравей предлагам блогинг в моят сайт който е на тема мобилни телефони, таблети лаптопи и т.н. имам над 20 000 уникални посетителя месечно. Сайтът е на английски за повече инфо ЛС или скайп: copernic_85
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Здравей! Ето ти една тема, в която имам 2 сайта в които предлагам платени публикации... http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56190
Ако ти харесват, моля пиши на ЛС и ще ти дам цени! Поздрави! :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Здравей колега, ако желаеш, може да публикуваш статии на здравна тема в моят сайт apteka-info.com в секцията "Новини".
Поздрави
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Не знам дали шервахме, ама ако не, може да опитаме да разменим по статия? :)
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Здравей

Разгледай блога и директорията в първия сайт от подписа ми.

Успехи!
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

Вдигам темата отново :) Ще се радвам ако някои се отзове.
 
От: Търся блогове и сайтове, публикуващи уникални статии

http://funizmo.com/ - можете да публикувате статия на всякаква тема, поне 300 думи, уникална, на български език, с един линк към ваш сайт (трафик около 1000 / месец)
http://creditstocks.com/ - можете да публикувате статия на тема финанси, кредити, акции, поне 300 думи, уникална, на английски език, с един линк към ваш сайт (трафик около 1000 / месец)
 

Горе