Търся блогове където да коментирам 2

ReminD

Well-Known Member
Пак пускам темата, ако имате блогове, където одобрявате коментари, било то с анкор или с име - публикувайте тук.
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

За български ли става въпрос? Ако е за български - www.myblogroll.eu за английски имам други.
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

За български. Благодаря - давайте още, хайде всеки си търси контент за блоговете и дискусии в тях, не се стеснявайте.
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

Можете да коментирате и в блога ми, давам dofollow линк, но само смислени коментари с име , а не с прякори и имена на компании
www.djunev.info
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

Защо се насочвате към коментари на блогове? Нали знаете, че е 2016! Използвайте стратегии да придобивате малко, но качествени линкове. Никой не залага на много некачествени. Коментарите от блогове са вятър работа според мен.
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

Защо се насочвате към коментари на блогове? Нали знаете, че е 2016! Използвайте стратегии да придобивате малко, но качествени линкове. Никой не залага на много некачествени. Коментарите от блогове са вятър работа според мен.

Не винаги коментарите в блог са само заради самия линк. Предпочитам да коментирам в блог, чиято статия се чете от 3000 човека дневно, отколкото да сложа линк някъде. Ако напишеш адекватен на статията коментар, който да намеква, че и ти имаш статия на тази тема и сложиш линка си, можеш да дръпнеш много трафик, при това таргетиран. Не подценявайте блог коментарите, но въпросът е в разумното им използване.
 
От: Търся блогове където да коментирам 2

Аз се възползвах от блога на колегата " w-seo" Малко смислен текст и един линк ;)
 

Горе