Търся български превод на BuddyPress 1.2.4.*?

ktomov

Premium
Здравейте. От доста време следя развитието на BuddyPress, но така и не ме очароваше, до сега. Има доста благинки, които вкараха в 1.2.4.* версиите, та имам нужда от Български езиков пакет. В официалния им сайт, по-точно в codex-a има нещо, наподобяващо на превод, което е доста старо, а и непълно.
Въпроса ми е - някой колега от форума има ли пълен превод на добавката? Втория въпрос е, ако не желае да го сподели безплатно, каква сума иска за него? И третият въпрос е насочен към преводачите - колко време ще ви е неубходимо за да преведете 970те стринга на .пот файла и съответно за какво възнаграждение.
Очаквам отговори в темата и на ЛС.
Поздрави!
 
От: Търся български превод на BuddyPress 1.2.4.*?

Защото нямам толкова свободно време :) Имам доста друга работа да върша.
Както и да е, вече сме се договорили с HeadShot да напрви превода срещу комисионната която пожела.
 
От: Търся български превод на BuddyPress 1.2.4.*?

Защото нямам толкова свободно време :) Имам доста друга работа да върша.
Както и да е, вече сме се договорили с HeadShot да напрви превода срещу комисионната която пожела.
Заинтересован съм и аз.
Ще ми дадеш ли някаква цена като е готово?
 
От: Търся български превод на BuddyPress 1.2.4.*?

Като е готов и платя на човека в Понеделник, ще го пусна тук във форума. Така или иначе на мен ми трябва, не виждам смисъл да искам пари за нещо, което веднъж ще ми свърши работа. Нали именно това е целта на OpenSource лиценза :) Стига HeadShot да няма нищо против естествено.
 
От: Търся български превод на BuddyPress 1.2.4.*?

Така. Днес HeadShoT ми заяви, че няма време да направи превода, нищо че в понеделник каза, че го почва и в Сряда ще е готов.
Така, че третия въпрос от темата все още е валиден. Моля ако има преводачи, които могат да се справят да ми драснат едно ЛС с офертите си.
 

Горе