Търся бърз Хост за wordpress и woocomerce

За протокола (понеже очевидно не всички тук разбират от бъзици):
  • Услугите на Уърдпреско ги препоръчвам, понеже имам идея какво знае и може.
  • За останалите нямам мнение... Само съмнение.
 
някой пишман сайтаджия тип userca, такива с лопата да ги ринеш тука.
Хахахаха, мерси, че уточни. :) Сайтаджия не е ли определени на Наков за тия дето цъкат и кликат по едни системи. :)

Аз всъщност за хоста питах. Иначе едва ли е намерил каквото търси (образно казано), аз моето го търся все още.....
 
Хахахаха, мерси, че уточни. :) Сайтаджия не е ли определени на Наков за тия дето цъкат и кликат по едни системи. :)

Аз всъщност за хоста питах. Иначе едва ли е намерил каквото търси (образно казано), аз моето го търся все още.....
Това, което търсих явно не съществува още, или поне за сумата, която мога да отделя на месец.

Разработчика, който се нае да помага, предложи coolicehost, план VPSH 2G, Cloud Linux €9.98 / MONTH.
 
Това, което търсих явно не съществува още, или поне за сумата, която мога да отделя на месец.

Разработчика, който се нае да помага, предложи coolicehost, план VPSH 2G, Cloud Linux €9.98 / MONTH.
Кой е той?
Едва ли го е страх и иска да се скрие?
 
Кой е той?
Едва ли го е страх и иска да се скрие?
Много питаш. Аз за сега оставам с положителни настроения, щом се е спрял не толкова на цена, а гледал друго при избора на хост. ;)

Иначе мислиш ли, че има много работа по сайта, като на практика една профилактика на всичко и ревизия, после някой друг плъгин за оптимизация, и каше ала бала и готово. Ако и това не помогне, значи вече ще се влиза в дълбокото.....
 
Кой е той?
Едва ли го е страх и иска да се скрие?
Не е трудно да се сетиш - в тва дето си го куотнал се крие отговорът.

Не бях чувал досега някой да го нарича "разработчик" ама и това доживяхме :)
 
Не чаткам много от wordpress, но на една позната сайта като го преместиха от споделен на VPS с litespeed + litespeed cache , доста ускори нещата, чак ми беше трудно да повярвам, че е възможно.

Обаче пък wordpress прави други неща, които не ми харесват, например с примера, който дадох, онлайн магазин, всеки продукт ( общо около 700 ), всеки продукт има по няколко изображения, и wp прави гимнастики и за всяко от едно от тези изображения, създава по 4-5 , за thumbs и т.н... , та накрая те засира с 40 000+ имиджи.
 
Не чаткам много от wordpress, но на една позната сайта като го преместиха от споделен на VPS с litespeed + litespeed cache , доста ускори нещата, чак ми беше трудно да повярвам, че е възможно.

Обаче пък wordpress прави други неща, които не ми харесват, например с примера, който дадох, онлайн магазин, всеки продукт ( общо около 700 ), всеки продукт има по няколко изображения, и wp прави гимнастики и за всяко от едно от тези изображения, създава по 4-5 , за thumbs и т.н... , та накрая те засира с 40 000+ имиджи.

Защо всички сте така негативно настроении към wp? Wp се развива доста добре последно време и прогнозите са, че ще стават още по-добре нещата.
Това за снимките зависи от плъгина и настройките,които ползваш. Преди да го забележа и настроя кои и кога да прави thumbs, даже и бекъпи на оргиналните изображения и thumbs правеше след оразмеряване, станаха около 10гб снимчици.
 
Обаче пък wordpress прави други неща, които не ми харесват, например с примера, който дадох, онлайн магазин, всеки продукт ( общо около 700 ), всеки продукт има по няколко изображения, и wp прави гимнастики и за всяко от едно от тези изображения, създава по 4-5 , за thumbs и т.н... , та накрая те засира с 40 000+ имиджи.
Това не е по вина на системата, а на този, който я конфигурира... толкова ли е трудно да се махне по 1 ред код за всеки излишен размер, който се генерира?
 
  • Haha
Реакции: Sky
Това не е по вина на системата, а на този, който я конфигурира... толкова ли е трудно да се махне по 1 ред код за всеки излишен размер, който се генерира?
Откъде го махаш тоя ред?
 
  • Like
Реакции: Sky
От файловете на темата?
Е къде я намери тая тема дето генерира "излишни" картинки?

А и нали като я ъпдейтнеш след 1 седмица всички "изтрити редове" ше се върнат? :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Е къде я намери тая тема дето генерира "излишни" картинки?

А и нали като я ъпдейтнеш след 1 седмица всички "изтрити редове" ше се върнат? :)
Предполага се, че като правиш сайтове за клиенти си слагаш дъщерна тема.
Или се правиш на ударен, или си от кликачите :)
 
Аве адаш, съвсем се оплете.
Още много ти куца теорията, по-добре си замълчи отколкото да кажеш някоя глупост
 

Горе