Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

man70

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайтовете са на една и съща тематика и са на английски и са за пазара в англия.
Моля за повече инфо ми пишете на лично съобщение.
Благодаря Ви.
 
Последно редактирано:
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Благодаря за съдействието Ви.
Намерих каквото търсех :)
 
Последно редактирано:
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Колега определено ти трябва човек за СЕО.
Ще си позволя да ти дам малко безплатни съвети за СЕО.

Една от най - важната част при оптимизация на сайт е качественото съдържание. Тук имаме предвид правописа, може би и фонетиката. Като например "Здравей те, СЕО то" ай да не изброявам нататък.
Та когато има сложни термини като ("Не уважавам и не работя с хора, които не вдигат на прозвъните на телефона си от непознати телефонни номера!!! Няма смисъл да давам дълго обяснение за това си мнение  )
По долу разбира се: " Телефона ми е: 0899002214 "
задължително е необходимо подробно обяснение! :)

Определено имам интерес да почна да работя за теб и да се доразвия.

Иначе браво колега. Направо ме уби с последното изречение.
"Текстовете ако се пишат от човека, преди да се побликуват задължително ще бъдат проверявани от нас/мен до като се установи как се справя с писането. Ако текстовете се пишат от други-също ще се проверяват преди да се постнат!"
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Много смешно....басирам се, че си под 25 години :).
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

То това е нищо като обява.:)
Скоро една позната, която случайно се занимава с онлайн бизнес и ги разбира нещата ми разправя,
че ходила на интервю за нещо като началник склад експедиция на хранителни добавки.
В обявата пишело, че единственото условие е да знае малко английски и някаква складова програма,
а на място й искали да може да превежда и пише описания на продуктите, да ги качва в сайта,
да обработва картинките и да прави SЕО на 3 сайта за хранителни добавки.
Това всичкото, за да не скучае в свободното време от получаване и изпращане на стоката по куриери.:lol:
Дори и портфолио със сайтове й искали да видят, понеже уж имало много кандидати.:-o

Айде Наздраве за такива обяви:beer:
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

man70

аз на колко съм няма значение. Жалко обаче ако ти си на повече... с тази обява. Приеми го като съвет на колеги, не като критика. Преглеждай обявата няколко пъти преди да я пуснеш и ще имаш успех в намирането на кадърна работна ръка. В този вид обява колега ще намериш само "Давай парата батка СЕОто ше го опрайм фе"
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Благодаря за препоръките ти!
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Здравейте, интересува ме подобен род услуга. Сайта ми е на Ен и е насочен към козметика. Очаквам предложения за линкбилдинг. Поздрави
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

:D ...............................:D
 
От: Търся в град Русе или регион човек за SEO и линк билдинг на сайтове на английски

Имаш Лично
 

Горе