Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Колеги, откъде мога да купя дъно за samsung galaxy s3 устройство? Някой да има счупен S3, на който да му работи дъното, защото бих могъл да го купя.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

За колко пари я даваш?
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Провери ли в продавалник, за някоя стара или неработеща, виж в ебей също.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Уж търся, но не мога да намеря. Всъщност намерих някакви варианти по 300 лв, но не ме устройват. На мен ми трябва само дъното, готов съм да дам до 150 лв за него.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

в ebay 100% трябва да има и части само. Но там доставката може да ти излезе повече. Макар че това е леко.

Иначе по ключови думи "резервни части за глакси" в гугъл не ти ли излиза нещо свястно.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Намерих в ebay едно дъно (ново) за 50 долара или нещо подобно, но техникът ми каза, че по него нямало другите части, тоест дъна лесно се намират, дори и нови, но повечето са без всички части по тхя.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Ми ще намериш частите отделно и ще нкараш някой да ти ги сглоби тука. (ако става и ако излиза на сметка). Другия вариянат е да търсиш broken galaxy. направо, но със здраво дъно
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Мда, аз точно това търся. Впрочем Омниаком (официалният сервиз на самсунг) ми искат 400 лв за ново дъно, при положение, че нов с3 струва вече около 600 лв, а на промо вече се намира и за по-малко пари :) Тези да не са полудели от Омниа, хаха
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Мда, аз точно това търся. Впрочем Омниаком (официалният сервиз на самсунг) ми искат 400 лв за ново дъно, при положение, че нов с3 струва вече около 600 лв, а на промо вече се намира и за по-малко пари :) Тези да не са полудели от Омниа, хаха
Всъщност със всяка една марка е така... Имам две mp4-ки които по един или друг начин се почупиха. Едната има проблем със жака 3.5 и ми искаха почти същата сума колкото чисто нова.. Накрая взех поялника и давай..
Другата ми мп4-ка падна от 11 етаж и всичко работи без touch screen-a... Искат ми цена 200 лева да е оправят, като се има на предвид че преди 3год. мп4-та ми струва 400лева, а сега 2ра ръка струва 250..

Така че... навсякъде е така.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Колеги, откъде мога да купя дъно за samsung galaxy s3 устройство? Някой да има счупен S3, на който да му работи дъното, защото бих могъл да го купя.
Колега , намери ли дъно за с3? Обади се , имам на разположение самсунг галакси с3 със счупен дисплей , лсд-то също е заминало...давам го целия за части който иска тел. ми е 0885 075730 Мартин
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Добре, колега, ще се чуем днес :)
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

imam ..za 120 ti davam 0885749702
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Работи ли това дъно? Аз искам да го тестват в сервиз преди да го платя.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Здравейте и аз търся дъно за S3, ako случайно някой разполага със здраво дъно да пише. :)
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Gattolino, Аз продавам дъно за S3. Писах ти и ЛС.
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Имах подобен проблем със Samsung Galaxy S3 i9300, изгоря ми дънната платка и ми отхвърлиха гаранцията.Намерих един сервиз в София и ми сложиха нова платка за 160лв, всичко е ок.

screenprotector-bg.com е сайта.Там има "за връзка с нас".

Не им правя реклама, просто някой ако закъса, ми казаха, че имат почти всички платки за новите модели Самсунг
 
От: Търся да купя дъно за Samsung Galaxy S3

Здравейте.Търся дисплей за Samsung S3 ,тъй като моя се прецака, ако има някой,който да разполага с развален S3 нека да пише.
 

Горе