Търся да купя линкове на тема строителство

abakadaba

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Очакам офертите ви за линкове на тема строителство, ремонти и всички производни на това дейности, като: лепене на плочки, ламинати, шпакловки, бояджийски услуги и т.н

ако предлагате и отспъпки за по-големи периоди, споменете ги и тях

Мерси предварително.
 
От: Търся да купя линкове на тема строителство

Пиши ми на [email protected], имам отлично класиран домейн за теракот (5 място), който продавам, както и сайт в топ 10 по фаянс (също се продава), отлични домейни за теракот, плочки, гранитогрес, ламиниран паркет и много линкове по темата.
 
От: Търся да купя линкове на тема строителство

Пич, ако исках да пиша и да подпитвам всеки един желаеш да ми продаде линковете си, щях да започна с "Дайте си мейловете, че да ви питам какви линкове можете да ми продадете". Аз пък реших да почна с "Очаквам вашите оферти...". Ако предлагаш някакви линкове от тия сайтове кажи си офертата, и се опитай да ме убедиш, че ако ми продадеш, линка ще остане на мястото си за уговореният период.
 
От: Търся да купя линкове на тема строителство

Имам толкова много сайтове, че е по-удобно ти да ми кажеш точно какво искаш (тематиките дума по дума), отколкото аз да гадая или да ти изсипя 500 сайта, в които мога да сложа линк и ти да ги ровиш 1 ден :) Освен това доколкото разбирам, оптимизираш по думи, по които имам излишни домейни в топ 10, които се продават. При това положение мога да ти предложа много различни неща, от които все някои ще са ти изгодни, но ако имам малко повече информация - твоето запитване и два реда няма...
 
От: Търся да купя линкове на тема строителство

Едва ли имаш 500 сайта на тема СТРОИТЕЛСТВО и РЕМОНТ, но ок ще конкретизирам
Трябват ми линкове от тематични сайтове (строителство и ремонт) с PR2 и нагоре.
Сателитки с по 2-3 поста не ми трябват.
Също така не искам да купувам сайтове.
Евентуално ще купя линк за 3 месеца, като цена над 6-7 лв. / месец от ПР3 сайт ми се струва прекалено висока
 

Горе