Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

mnnedialkov

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Сайт с 5-6 страници максимум, в който ще се рекламират услугите на една врачка:
1. Ценоразпис
2.Начини за плащане (сайтът да е свързан с epay,paypal,някоя компания за получаване на sms-си с добавена стойност, банк,път и т.н
)
3.Леко описание коя е и какво е направила до момента

Внимание! В сайтът не трябва да има никаква система за онлайн гледане - той ще е за определяне на срещи на живо или по скайп!
За предпочитане да не е Wordpress, а и след като ще има само 5-6 страници, мисля, че е излишно и като се има в предвид, че сайтът
ще се посещава поне от минимум 30 хил. уникални посетители всеки дени няма как да е с Wordpress!


Цена: Често казано не знам :D
Според Вас колко трябва да струва?
~~~~
Избрах човек ...
 
Последно редактирано:
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

1. една таблица с малко стил
2. Тука вече има малко игра , ама няма да е сложно
3. е то това няма какво да се обсъжда даже
4. Кво е това онлайн гледане?
И какво трябва да стане след като се плати с epay,paypal,някоя компания за получаване на sms-си с добавена стойност, банк,път и т.н ?
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Може да стане за 2-3 дни за около 150 лева. Ако си заинтересуван пиши. И... пропуснах да попитам - дизайн имаш ли или и дизайн трябва да се изработи ? Най-добре пиши на ЛС да се разберем ако искаш.

edit: може да бъде издадена фактура ако имаш нужда :)
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

30 000 на ден...леле колко нуждаещи се :D За 3 месеца ще се извърви цяла България.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

1. една таблица с малко стил
2. Тука вече има малко игра , ама няма да е сложно
3. е то това няма какво да се обсъжда даже
4. Кво е това онлайн гледане?
И какво трябва да стане след като се плати с epay,paypal,някоя компания за получаване на sms-си с добавена стойност, банк,път и т.н ?

(4) Ако се сещате има много сайтове, които ти предлагат гадаене(гледане) онлайн с ВИРТУАЛНИ карти, а в този сайт е само ще е реклама на услугите на врачка ...
(2) Например ако има някакъв раздел методи за плащане, освен че ще има описана банкова сметка, да има бутони за epay,paypal, на който като кликнат желаещите, да ги препрати към линк от тези разпл. сайтове и там само да въведат данните си и да платят услугата(например както аз си плащам на суперхостинг с epay/paypal)
A за sms-ите си мисля да е само описано на кой номер да пратят еди кой си текст и е бъдещият ми акаунт, който ще си направя тук -> https://mobio.bg/site/ (ако някой знае по-добър, да казва) да виждам кой е платил(от кой номер) и така ...

30 000 на ден...леле колко нуждаещи се :D За 3 месеца ще се извърви цяла България.
Сайтът ще изскача на отделен прозорец от друг мой сайт, дето прави по 60-70к посещения на ден ...
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Баа още вярва ли някой на тея простотии. Що народ изгоря и що врачки изловиха не е истина. Пълей фейк :twisted:
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Баа още вярва ли някой на тея простотии. Що народ изгоря и що врачки изловиха не е истина. Пълей фейк :twisted:

Вярва се и то доста. Аз преди време правих подобен сайт... Има и разни тънкости и още повече клиантела... щом съм бил свидетел на човек, който пуска СМС към тези "любовните кой кого обича, на кого изневерява и подобни" на Планета,ФенТВ и другите... смятай...

П.П. пратил съм ЛС ще очаквам отговор.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Цената много зависи от това, което се изисква.
1. Дизайн - авторски или някой темплейт;
2. Администраиця: само за плащанията или и за съдържанието, което ще се добавя/редактира в сайта;

Само не схващам какво значение има, че са 5-6 страници?
Управлението на съдържанието си е управлние както за 1 така и за 12000 страници :).
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

вероятно има предвид да му се подготвят темплейти за 5-6 страници - сайдбари, футъри мутъри и т.н.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Искам да разбера дали сайтът има готов дизайн? Страниците статични или динамични трябва да бъдат? Един вид - дали искаш контролен панел за управление съдържанието на сайта или ще се извършва директно през файловете?

Напиши ми лично съобщение, ако желаеш да се възползваш от моите услуги като уеб програмист.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Избрах човек ...
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Врачката познава ли числата от тотото :lol:
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Врачката познава ли числата от тотото :lol:
Познава, познава, ако познаваше щеше да е сега на Малдивите,
а не да си поръчва сайт за ловене на наивници.:)
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Важното е бизнеса да върви, като има риба - има и рибари, нали се сещаш :beer:
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Познава, познава, ако познаваше щеше да е сега на Малдивите,
а не да си поръчва сайт за ловене на наивници.:)

И аз не вярвам в такива неща, но с очите съм виждал, че наистина хората са доволни и помага ... иначе аз съм адски скептичен като теб! :D
Но хората вярват в това ...
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Хората не вярват, а им се иска да вярват. Може би до някаква степен имат дарба тия врачки, но повечето ти казват това, което искаш да чуеш. Явно са добри психолози и най-вече мошеници :) а и от внушение може би пак има някакъв резултат за в бъдеще. Като ти каже ще намериш любовта на живота си и ти почваш да се озърташ за мацки :p ей тва познават
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

И аз да се включа търся си и аз човек за изработка на сайт от рода на продавалник ,но с някой по различни идеи просто използвам темата понеже нямам нужните мнения за да публикувам самостоятелно тема та ,който може да ми предложи някакви оферти да ми пише на лично
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Продавалник е голям сайт, а човека търси статичен доколкото разбрах.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

500 лв с играция с PayPal. 700 с интеграция с ePay.bg и срок от 4 работни дни.
 
От: Търся да наема човек да ми направи един обикновен сайт?

Сайт с 5-6 страници максимум, в който ще се рекламират услугите на една врачка:
, че сайтът
ще се посещава поне от минимум 30 хил. уникални посетители всеки дени няма как да е с Wordpress!

Това сериозно ли? 30 000 на ден? Ти да не си от хората на чудеса.нет, сайта да не е за американци иили просто си се заблудил?
Само да кажа, че имам собствен сайт в сродна на тая област класиран на доста думи в тая област.
 

Горе