Инвестирам в: Търся да наема HMD Global акаунт

Ето като пояснения за твоя телефон:
То на всеки андроид ако си бачка може да се прави това. При мен и това не бачка. Само може да се избира меню но при кативация просот се рестартира не пка показва същото.
 
То на всеки андроид ако си бачка може да се прави това. При мен и това не бачка. Само може да се избира меню но при кативация просот се рестартира не пка показва същото.
Въобще влизаш ли на начален екран, защото аз те разбирам, че изобщо телефона не зарежда до начален екран?
 
Нещо на този принцип ти трябва, но няма да се оправи, според мен, поне да го докараш до начален екран с който може да оперираш.

Аз се мъчих с една моторола навремето. Но все пак, ако го докараш до някаква функционалност е вид удовлетворение.
 
Нещо на този принцип ти трябва, но няма да се оправи, според мен, поне да го докараш до начален екран с който може да оперираш.

Аз се мъчих с една моторола навремето. Но все пак, ако го докараш до някаква функционалност е вид удовлетворение.
С fastboot-а има някакъ напредък, но не е само до него комбинация е от 2-3 неща за да се заобиколи заключването. НА 200 места обясняват, че трябвало преди ресета да се отключи ОЕМ в менюто и да се активира ЮСБ дебъга... Щяло да се флашне за секунди. Аз ако знаех, че ще се заключи телефона сега нямаше да се чудя как да го оправя :)
 
С fastboot-а има някакъ напредък, но не е само до него комбинация е от 2-3 неща за да се заобиколи заключването. НА 200 места обясняват, че трябвало преди ресета да се отключи ОЕМ в менюто и да се активира ЮСБ дебъга... Щяло да се флашне за секунди. Аз ако знаех, че ще се заключи телефона сега нямаше да се чудя как да го оправя :)
Не помня какво точно беше, но да няколко неща се правеха, но сигурно и ти си видял на подобни на твоя въпроси, когато си търсил, че реално нещата не стават като телефона да работи наистина както е работил преди това. И да има някакви, те са по-скоро хвалби, които не са верни. Не съм се интересувал на какъв принцип са вързани фабричните приложения, но те са сложени там за да не можеш да ги махнеш, а ако ги махнеш да се прецака телефона. Вероятно са вързани със самия андроид, а оттам и хардуерно, или поне такава е логиката. По едно време имаше и телефони, които не бяха такива, сега не знам дали още ги има.

Дръж ни в течение, ако случайно се получи, ще е интересно да кажеш.
 

Горе