Търся да продам имейли

Статус
Not open for further replies.
Аз мога да предложа база данни - към 5000 контакти с подробна информация (фирма, адрес, телефон, имейл, бранш итн). Някой ако се интересува, може да ми пише ;)
 
Разрешение

Някой разполага ли с адреси (физически или електронни), чиито собственици са дали съгласие (чрез регистрационна форма например) да получават предложения и промоции от трети страни? Цена между 5 и 15 ст на бройка в зависимост от актуалността и съдържанието.
 
ovanes каза:
Аз мога да предложа база данни - към 5000 контакти с подробна информация (фирма, адрес, телефон, имейл, бранш итн). Някой ако се интересува, може да ми пише ;)
Пусни си фирмен каталог :p
ЕДИТ: колко пари?
 
Извинявам се на Матеев ама да не отварям нова тема:

Изникнах няколко милиона мейлчета - френски, немски бразилски и некви дет не са сортирани. Около 2-3 гигабайта са листите, тия дни ще ги прегледам :)
Ако има заинтересован - лс ;)
 
Ако искате ще ви намеря всякакви мейли на всякаква тематика срещу реклама във вашият сайт.

Интересуват ме реклами в БГ сайтове и европейски сайтове
 
Кажете какви пари давате, за 3 дена мога да събера околко 1 000 000 мейла, стига колегата да се навие да пуснем бота на www.nolimitdir.com да събира мейли... ама той е малко принципен и мрази спамерите, ама срещу съответната сума...
 
От: Търся да продам имейли

Аз имам 8 000 000 руски мейла от mail.ru, 140 000 немски, 50 000 европейски, както и 150 000 БГ мейла. Ако има заинтересувани: webber.seo @ gmail.com
 
От: Търся да продам имейли

Аз имам 8 000 000 руски мейла от mail.ru, 140 000 немски, 50 000 европейски, както и 150 000 БГ мейла. Ако има заинтересувани: Webber.seo @ gmail.com
мейлите ги подаряваш, или ги продаваш?!
 
От: Търся да продам имейли

А наистина някой въобще търси ли български?

аз :) ако някой има бг майли за подаряване,може да ми прати на vebaev @ gmail.com
 
От: Търся да продам имейли

Кажете някоя фирма или човек който купува имейли. И върват на добри цени а не по 1 цент на имейл. И контакт ако може
 
Статус
Not open for further replies.

Горе