Търся да разгледам за домейни ?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Търся да разгледам домейни.. имаше по едно време във форума някокло колеги, които продаваха ДОСТА интересни домейни.. И искам да разгледам..
Дали има някви сайтове с накуп домейни ?

не ми трябва сайт за регистратор на домейни, трябва ми просто списък с много такива :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся да разгледам за домейни ?

туй?

auctions.godaddy.com
 
Тея така и не ги научих как се купуват. Уж имам акаунт там, нищо не разбирам, вече ми писна :lol:
май реших да купувам 1.. той пък после ми иска да го платя ще 1 път.. някви такива бабули-джабули
 
От: Търся да разгледам за домейни ?

Съжалявам че пиша в темата на колегата, имам 40 домейна за продаване .СОМ - англоезични, ако все още има интерес мога да изпратя списък. Има няколко добри попадения.:)

Още веднъж съжалявам, ако е против правилата, моля да бъде изтрит поста.
 
От: Re: Търся да разгледам за домейни ?

Тея така и не ги научих как се купуват. Уж имам акаунт там, нищо не разбирам, вече ми писна :lol:
май реших да купувам 1.. той пък после ми иска да го платя ще 1 път.. някви такива бабули-джабули

auctions.godaddy.com е златна мина. Само че са нужни златотърсачески умения. :) Последния домейн който си купих е ПР6 със стабилен линк профил а 70$.
Не е трудно да се ползва. Гледай домейните които са на Closeout auctions и Expired auctions. Когато купиш домейн от Closeouts плащаш цената на домейна + подновяване за една година, плаща се веднага в момента на покупката. При търговете на Expired auctions ако спечелиш търга имаш 72 часа да платиш цената + 1 година подновяване. Ако не платиш ти спират акаунта което е доста неприятно. За да участваш в търгове трябва да платиш за GoDaddy auctions account което май беше 4$ на година, цената е символична, но има за цел да изгони по голямата част от несериозните бидъри.

В никакъв случай не купувайте прибързано там капаните са много. Домейните за покупка трябва да се отсеят много внимателно.
Скоро ще пусна тема в Успей с нас с подробни указания.
 

Горе