Търся двама души да се скарат

От: От: Търся двама души да се скарат

Има значение.
Караницата означава много ново съдържание. Много ново съдържание означава много работа за паяците. А много работа за паяците означава придвижване в SERP.
Нагоре! :|

Точно пък серпа няма никакъв смисъл в неговия случай.
fifi го каза много точно.
 
От: Търся двама души да се скарат

Изнамери Даласа и никога няма да е скучно във форума :lol:
 
От: Търся двама души да се скарат

Темата ме разсмя, Тео! Нека караницата започне сега! =)
 
От: Търся двама души да се скарат

не беше ли дал идеята за тоя форум някой тука ? :D

Ами аз я дадох идеята тук, но като гледам не само виртуална бира както исках, ами и мерси няма даже.8)
Политическото форумче е от 18 май регнато. Радвам се, че собственикът му ме е прочел и е осъшествил идеята.
Ха, ха, следващата ми идея ще е платена щом се скрънзим за мерси и виртуална бира.:-|
 
От: Търся двама души да се скарат

Ами аз я дадох идеята тук, но като гледам не само виртуална бира както исках, ами и мерси няма даже.8)
Политическото форумче е от 18 май регнато. Радвам се, че собственикът му ме е прочел и е осъшествил идеята.
Ха, ха, следващата ми идея ще е платена щом се скрънзим за мерси и виртуална бира.:-|

Официални и сърдечни благодарности. Потърсих темата ти, но не много усърдно, което си признавам. :beer: Наздраве.
btw. Репортнах бъга, дано се оправи.
 
От: Търся двама души да се скарат

Кой по-добре може да се скара от един хейтър, дето е даже неграмотен и не може да си напиши ника правилно – hatre. Само дайте някой и набързо ще му се скарам. Като за начало ще се скарам с всички в този форум, дето само за сайтове мислят класират не най-хубавото , а това дето им дадат най-много пари, чий на всичкото отговорен пускат теми „Оптимизация на голям брой вътрешни страници” Това е алчност вече едно че вътрешни и второ че голям брой, еее нямат наяждане днешните предприемачи, после що България не ставам ми как да става с такива като вас.
 
От: Търся двама души да се скарат

Имам опит в това. Пиши на лични каква цена предлагаш. Мога да се споря на всякакви политически и икономически теми със зададени критерии за дължина и острота на мнението и в кой момент да приключи спора.
 
От: Търся двама души да се скарат

със зададени

Не ставаш, понеже знаеш кога се ползва с и със. Търсят се предимно неграмотни и агресивни индивиди с много свободно време и закостеняла ценностна система:lol:
 
От: Търся двама души да се скарат

ето как се развивал форум... баси идеята ми дадохте, я кажете на кви теми можете да се карате? футбол?
 
От: Търся двама души да се скарат

ето как се развивал форум... баси идеята ми дадохте, я кажете на кви теми можете да се карате? футбол?

За всичко се карат, трибуна да има :lol:
 
От: Търся двама души да се скарат

Teo, а как върви форума? Има ли интерес или вече няма политически страсти?:)
 
От: Търся двама души да се скарат

Teo, а как върви форума? Има ли интерес или вече няма политически страсти?:)

За сега има огромен интерес от спамботовете :lol: Иначе лека полека може и да потръгне - за сега само опипват почвата :)
 
От: От: Търся двама души да се скарат

Аз мога и неграмотно да пиша, но не всеки може да пише грамотно. Въпросът ми е към автора на темата. Търсите ли още хора?
 
От: Търся двама души да се скарат

Извинявай, но ХАХАХААХ :)))
Редрум, подушвам, че това е точно за нас двамата работа ;) :lol: Какво ще кажеш, партньоре ? :beer:
Иначе темата цепи мрака!! Както би казал Ники Кънчев :Ето затова този форум е велик!
 
От: От: От: Търся двама души да се скарат

Аз мога и неграмотно да пиша, но не всеки може да пише грамотно. Въпросът ми е към автора на темата. Търсите ли още хора?
Ох, този лаф направо ми влиза в топ-а:lol:
+1 репутация от мен, че паднах от смях с постовете на дамата.:D

П.П. Ако започвате голямото надиграване, да не забравите да пуснете линк,
че да погледаме малко сеир и ние.:)
 
От: Търся двама души да се скарат

popcorn.gif
 

Горе