Търся дизайнери и програмисти remote freelance

georgimateev

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! :)
Едновременно ми пристигнаха няколко проекта, от които не искам да се отказвам, но едва ли ще мога да се справя сам. Ще имам нужда от хора, на които да възложа част от отговорностите (или може би цели проекти). Моля пишете ми лично съобщение, ако имате интерес и време да се включите. Естествено имам и своите изисквания:

За дизайнерите е задължително:
- добро познаване на функционалностите на Photoshop. Hotkeys, hotkeys, filters, etc.
- да сте работил по различни проекти - както семпли портали, така и "кипри" фирмени сайтове
- като работите по един проект да искате после да се гордеете с него
Предимство е:
- valid XHTML/CSS2 ^^
- да имате основни познания в сферата на "ползваемостта" (Usability)
- да знаете как чрез оформлението на един уебсайт да стимулирате рекламната дейност
- Flash
- да имате работещи, посещавани лични проекти

За програмистите е задължително:
- познанието в OOP с PHP5 (разликата между клас и обект, как се извикват методи, priv/public, конструктор)
- да умеете да работите с чужд код (хубаво е ако сте модвали разни готови скриптове)
- да можете да пишете from scratch самостоятелно
- да се занимавате с това, защото го можете и защото искате да правите нещо смислено
Предимства:
- JavaScript
- SimpleXML/DomDocument (опит със скрейпъри)
- OOP Design Patterns (MVC поне)
- Linux administration skills
- да имате работещи, посещавани лични проекти

Ако това е вашият профил и имате интерес, моля пишете ми ЛС с портфолио И ПРЕДПОЧИТАНО ЗАПЛАЩАНЕ НА ЧАС, както и данни за вашата ефективност (например тоя дизайн го направих за 7 часа чисто) и времето, което бихте могли да отделите. Първият проект започва някъде към началото или средата на април и ще продължи до май-юни. Бих се радвал да работя с някого от вас :)
 
От: Търся дизайнери и програмисти remote freelance

Владея английски на добро ниво.
Кандидатствам като дизайнер. Умея да работя с фотошоп цс2 и цс4.
 
От: Търся дизайнери и програмисти remote freelance

Мммм... мисля да си потръся някой, който поне дочита думите ми докрай и обръща внимание на подчертаното.

Моля, пишете лични, защото нямам право да обсъждам проектите пред хора, които не са сериозни :)
 
От: Търся дизайнери и програмисти remote freelance

Здрасти,
занимавам се с уеб дизайн, главно дизайна и по-малко фронт-енд, 2pwebdesign.net,
можеш да видиш неща правени от мен, но преди доста време освен самият сайт. Пиши ми по-подробно за какво става дума.
 

Горе