Търся дизайнер

xKorem

Banned
Търся добър дизайнер който може да изгради дизайн на phpbb2 форум!
Дизайна да е нещо като > http://fmfree.info/
Заплащам добре,до 100-150 лева !
Очаквам ЛС-та !
 
От: Търся дизайнер

А как знаеш, че сегашния е добре, като не знаеш кой е ( и дали го има ) ?
 
От: Търся дизайнер

Здравейте,

Аз съм човекът който се нае да направи дизайна на потребителя "xKoren"
След всичките му изисквания, който бяха изпълнени в рамките на 1 ден, стигнахме до това : gg-free.info
Заплащеното небеше извършено!
Скайпа му е : angel_cakito
Всеки си има мнение.Аз съм на мнението да го избягвам.

Пиша това от уважение към другите потребители в форума, и с надеждата да намалим тези инциденти.
 
От: От: Търся дизайнер

Здравейте,

Аз съм човекът който се нае да направи дизайна на потребителя "xKoren"
След всичките му изисквания, който бяха изпълнени в рамките на 1 ден, стигнахме до това : gg-free.info
Заплащеното небеше извършено!
Скайпа му е : angel_cakito
Всеки си има мнение.Аз съм на мнението да го избягвам.

Пиша това от уважение към другите потребители в форума, и с надеждата да намалим тези инциденти.
angel_cakito :lol: този е известен с измамите си и правенето на форуми с точки..
 
Re: От: Търся дизайнер

Здравейте,

Аз съм човекът който се нае да направи дизайна на потребителя "xKoren"
След всичките му изисквания, който бяха изпълнени в рамките на 1 ден, стигнахме до това : gg-free.info
Заплащеното небеше извършено!
Скайпа му е : angel_cakito
Всеки си има мнение.Аз съм на мнението да го избягвам.

Пиша това от уважение към другите потребители в форума, и с надеждата да намалим тези инциденти.

Интересно:
Ако видите # of posts на gg-free.info ще разберете че след измамта, този angel_cakito не е прокопсал.
Урок: за да станеш успешен с измами, ще положиш повече усилия и накрая имаш голямата вероятност да загубиш всичко - внезапно!
 
От: Търся дизайнер

Не мога да разбера наистина как се хващате все. Не че който и да е е застрахован от срещата с голям играч, ама това на нищо не прилича. Елементарни са стъпките да се предпазите от такова lowlevel мошеничество - колко мнения има, ако е с нова регистрация, дали сайтовете му съвпадат с тези на други никнеймове, whois, преглед на мненията в този и други форуми и т.н. и т.н. - отнема не повече от десетина минути да се хване дали някой е некоректен. Ако имате съмнения - искайте парите напред и това е. В същото време е невъзможно на практика да се премахнат мошениците от форума - регистрират се отново, пък и играят на такива дребни суми, че не се забелязват, ако не се сблъскаш директно с тях, а и не върви да ги привикват в полицията или да ги шамарят за десетина лева - обикновено са и непълнолетни. В този форум има много тийнейджъри, привлечени от грандоманско звучащи трибуквени съкращения и гръмки фрази като "предприемачи", "инвеститори" и подобни, но от друга страна наистина се разменят и реални суми, за разлика от другите бъксове, което означава, че напливът от дребни тарикати няма да спре (макар че по мои наблюдения засега са не повече от 3-4-ма човека, ползващи различни никове). Така че карайте с превантивните мерки и поне ще намалите рисковете до минимум.
 
От: Търся дизайнер

И админите какво чакат , че не го банват ? Или трябва да излъже още хора за да се вземат мерки....


пиши ми на скайп ако си сериозен иначе няма смисал ... да си губим времето и двамата..

И това е без коментар...
 

Горе