Търся: Търся дизайн и frontend developer за работа по ecommerce проекти

ecombg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся дизайнер и frontend developer (някой хора са и две в едно) за изработка на онлайн магазини. Изисква се само дизайн и фронтенд нищо повече.

Изискванията са следните:

- Да се използва bootstrap
- да се изполва чист css3 без допълнителни неща като gulp и тем подобни.
- да се използва само jquery
- Респонсив дизайн и html - допълнително ще се уточняват поддържаните резолюции.

Заплаща се на проект а не на час.


Пишете на лично който има интерес ако изпратите и някво портфолио ще е супер
 
Здравейте,

Търся дизайнер и frontend developer (някой хора са и две в едно) за изработка на онлайн магазини. Изисква се само дизайн и фронтенд нищо повече.

Изискванията са следните:

- Да се използва bootstrap
- да се изполва чист css3 без допълнителни неща като gulp и тем подобни.
- да се използва само jquery
- Респонсив дизайн и html - допълнително ще се уточняват поддържаните резолюции.

Заплаща се на проект а не на час.


Пишете на лично който има интерес ако изпратите и някво портфолио ще е супер
Здравей,
дали имаш разписан списък със feature-и за магазина или примерен магазин/дизайн който ти харесва?
 
А възложителят кой е?

Нямам намерение да се заяждам, просто имам нужда да видя фирмен уебсайт, име, ЕИК или каквото и да е друго, което да ми помогне да реша дали имам интерес и кой ще ми гледа портфолиото и евентуално другите данни.
 
А възложителят кой е?

Нямам намерение да се заяждам, просто имам нужда да видя фирмен уебсайт, име, ЕИК или каквото и да е друго, което да ми помогне да реша дали имам интерес и кой ще ми гледа портфолиото и евентуално другите данни.

То това трябва да стане "закон" за търсещите такива услуги, а не вето, както беше изтрито мое подобно запитване, макар, че беше найсе пъти по-грубо от твоето :D
 

Горе