Търся дилърска програма за IT продукти.

jufo

Active Member
Здравейте , търся добра дилърска програма за IT продукти (за предпочитане 2-ра употреба компютри и лаптопи).

Намерих за сега само 1 дилърска програма (няма да споменавам сайт).
Ако имате предложения или просто знаете някоя добра програма , моля споделете я..

П.С : Нямам фирма , нито онлайн магазин.. но имам над 300 продажби за 1 година на компютри и лаптопи втора употреба , всичко онлайн.
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

Принципно фирми продаващи втора ръка компютри/лаптоп има доста. И няма причина да не ти предложат дилърски цени(дилърска програма - както я наричаш ти). Различните фирми имат различни условия, и в случай, че ги изпълниш ти дават дилърски цени.

Проблема по-скоро при тебе с другото което си посочил... Нямаш фирма. Това, значи, че не можеш да издаваш финансови документи, което не е OK, защото както и да продаваш (дали през продавалник или през собствен магазин) от време на време се правят "контролни покупки" и ако нямаш документ към стоката си, става много лошо.
Отделно, като нямаш фирма, не можеш да им издаваш и гаранция... Отделно, че напоследък гаранцията е обвързана с касовия бон, но това са подробности...
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

По-скоро искам да имам достъп до дилърските цени.. примерно клиент поръчва -> аз се обаждам в фирмата , казвам и адреса и цената за доставка... разликата в цените остава за мен. Фирмата е доволна, аз съм доволен , клиента е доволен.
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

По-скоро искам да имам достъп до дилърските цени.. примерно клиент поръчва -> аз се обаждам в фирмата , казвам и адреса и цената за доставка... разликата в цените остава за мен. Фирмата е доволна, аз съм доволен , клиента е доволен.

Много добре звучи за да са доволни всички :)

Тогава остават следния въпрос:
1. Фирмата праща продукт и към него издава финансов документ. Тази сума се осчетоводява. Тука идва въпроса, как от осчетоводената сума, фирмата ще извади едни пари и ще ти ги даде на тебе, без документ и нищо...
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

Станах вече дилър на една фирма внасяща втора употреба лаптоп и компютри. Просто си влизам с потребителското име , поръчвам стоката и като коментар пиша адреса на получателя съответно и сумата. А отсрани пише дилърската ми цена..
Фирмата е голяма.. говорих с тях около 10 минути по телефона , казаха че няма проблем да ми превеждат парите при достигане на дадена сума. Незнам как фирмата ще вади пари и ще ми ги даде на мен честно казано.. но и не ме интересува. Само да не се окажат некоректни.
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

Може ли да споделиш името на фирмата на лично че ми стана интересно?
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

Съжалявам , не мога. И други хора ми писаха на лично.. просто незнам какви хора има в този форум (я данъчни , я нещо друго..) да не изляза после аз виновен за нещо.
 
От: Търся дилърска програма за IT продукти.

"Данъчните в форума" са ти най-малкия проблем, тези дето правят поръчки са опасните
 

Горе