Предлагам: Търся дистанционна работа.

DaNotorious

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, на двадесет години съм и си търся работа, която мога да работя от вкъщи. Владея добре английски език, умея да работя с Microsoft office, освен това мога да рисувам доста добре, правя татуировки. Работя по 8 часа на ден, но съм готов по всяко време да напусна работата си срещу нова професия (която включва дистанционна работа) която предлага сигурно заплащане. Ако някой може да ми даде идея, или има предложение за работа/има нужда от повече информация за мен и какво мога, нека ми пише.
 
След като знаеш английски език Youtube в момента е един от най-добрите начини за странични доходи. Особено за млад човек като теб, които има предостатъчно свободно време и може да си позволи да спи 2-3 часа по-малко за да работи допълнително.

Това, което бих направил аз. Изисква се $0 инвестиция първоначално е достатъчен обикноен смартфон.
  • Избираш 2-3 нисши, които ти харесват и ти е приятно да се занимаваш с тях.
  • Проверяваш коя ниша е по-добре платена. Все пак целта е $.
  • Нисши с добър RPM са здраве, финанси, личностно развитие, готвене, джаджи, но има и много др.
  • Каза, че рисуваш - можеш да направиш канал за рисуване и да го комбинираш с продажба на изображения.
  • Много е важно да ти харесва това, което правиш, защото иначе няма да имаш желание да се "натиснеш".
  • Т.е. когато приятелите ти те канят да купонясваш няма да искаш да отделиш нужното време.
  • След като избереш ниша правиш проучване на популярните канали за да разбереш какво се гледа, как се оформя заглавието с тъмбнейла и др.
Прави поне 3 видеа на седмица. Поне според наблюденията, които имам и обсъждайки го с хора, които познавам и управляват подобни канали това е добра цифра.

Комбинираш го с дходи от афилиейт, комисионни, партньорства и др.

Например:
  • Комисионна: $50 на регистрация.
  • Гледания: 10,000 на месец.
  • Конверсия: 0,25%.
  • Доход: $1,250.
10,000 гледания се стигат сравнително бързо. 100 видеа по 100 гледания = 10,000. Ако правиш по 3 видеа на ден са ти нужни 33 дни.

RPM е доходност на 1,000 гледания.

Правя подобен експеримент с Youtube и скоро ще мога да дам реални данни с доходи.

Иначе за професия, която позволява дистанционна работа винаги можеш да станеш един програмист ама защо? :)

П.С. - моля не ми пиши лични. :)
 
Последно редактирано:
Само редактирай "нисши", че боде очите.
И оценките са ти доста оптимистични, да не кажа свръхоптимистични.

Излагация. Много разчитам на аутокорект и така става. :)

Колкото до оценките - когато става въпрос за канал на английски език не са.

Казвам го, защото правя проучвания точно на тази тема и скоро ще публикувам нещо. Жената също има опит с това, а нейната ниШа дори не е популярна.
 
Как направи извод, че 0.25% е много? :)

Видеото в момента има най-висока конверсия спрямо всичко. Кратко видео на главната страница на уебсайт средно вдига конверсията с 80%. Това проучване го правихме преди 4г. по работа, но все още е така.

За Youtube 0.25% е много консервативно при подходяща аудитория и ниша. Дори за начинаещ.

Средно трябва да очакваш 2-5% (поне 1 на 500 гледания), когато става въпрос за спонсори и афф ако мислиш да си изкарваш прехраната така.
Това поне са наблюденията ми от 2 канала на хора, които познавам и им помагам с техническата част. Три ако броя този на жената ама нейното е леко tinfoil и се срамувам :D.

Ако имаш по-малко от 0.25% означава, че много сериозно бъркаш някъде или просто не е за теб.

Аз например не ставам, но ще правя канал, защото ще ми е следващата вертикала за пасивен доход и ми е интересно. Като нямам търпение да го комбинирам с Twitter. :)

Недей сравнява с Facebook. Ще ти пусна реални данни по-нататък, защото ще проследя процесите както правя с дивидентното портфолио.
 
0.25% можеш да го приемеш за даденост, защото не са ти нужни талант или знания. Просто е хубаво все пак да ти доставя удоволствие, защото ако го правиш само за пари по-трудно ще се получи.

Затова предложих ниШата да е нещо, от което разбира и му е кеф да се занимава - да има постоянство.
 

Горе