Търся добра система за fast food сайт за поръчки

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Имам нужда от препоръки за fast food сайт за поръчки

Имате ли опит с някаква система, няма значение дали е платена или не.

Благодаря на всеки отделил време и написал препоръка!
 
Аз не мога точно да включа какво точно се търси. Какво значи фаст фууд и каква може да е връзката със системата. Дали е фаст или слоу, защо трябва да има отношение със самата система. И при двата вида си трябва шопинг система. Вече време на реакция, например, защо да зависи от скрипта, би трябвало да зависи от други неща, като мейлинг, телефон, мониторинг, време за доставка и тн.
По-добре да уточниш някакви детайли, защото така най-малкото е объркващо какво точно по-различно се търси ;)
 
  • Haha
Реакции: Sky
Нещо което да е подобно на takeaway com - изчистено, функционално, работещо. С разликата, че ще е за един бизнес, а не както в случея при тях за различни.
 
Може да се направи с Woocommerce, ако се намери подходяща тема или да се направи тема специално за Вас по задание, ако имате бюджет. По подобен начин са правени сайтовете на много от ресторантите.
 
Благодаря за включването. Чудех се дали има някаква платформа специална за точно тези бизнес сайтове. Иначе знам, че може да се използва Woocommerce, Prestashop, OpenCart и т.н
 
Нещата в случая опират повече до дизайна. Системата е ясна, там нещата повече опират до скорост и сървър. И да има някаква малка разработена системка, едва ли ще е по-удачен вариант, най-малкото защото няма да има редовни ъпдейти, риск от дупки, липса на допълнителни функционалности - плъгини аджеба. Къстъм решенията са ясни - най-доброто и разбира се - най-скъпото (едва ли тършиш това). Така че, остава ти варианта - да си избереш популярна шопинг система + дизайн. Второто може да го постигнеш и "на готово", можеш и да си го направиш сам ала тип "уан найс пейдж", както е при останалите бързаци
 
  • Haha
Реакции: Sky
Благодаря за включването. Чудех се дали има някаква платформа специална за точно тези бизнес сайтове. Иначе знам, че може да се използва Woocommerce, Prestashop, OpenCart и т.н
Някакъв ориентир можеш ли дадеш?
Примерно какви функции ще ти трябват извън стандартните за магазин?
Интеграция търсиш ли със системи?
И т.н.
 
Реално помагам, няма да е за мен и заради това няма как и да споделя повече информация защото не знам. В момента хората все още мисля кое как и т.н

Реших да се допитам до опита Ви и да видя какви варианти има.
 
колегата дето не може да коди съвсем сам с кликане направи такъв сайт на базата на wp, който си работи перфектно.
тука разни философи разпъват локуми от хиляда и една нощ
 
колегата дето не може да коди съвсем сам с кликане направи такъв сайт на базата на wp, който си работи перфектно.
тука разни философи разпъват локуми от хиляда и една нощ

хах старозагорски пу..дел, аз какво съм му писал на човека бе слепецо от жикии?? Точно, че ако иска съвсем спокойно може да си го направи на wp..? Чети малко преди да се фърляш на мокър песък, както винаги.. :D
 
И комплексарчето пак да се изпъчи, дори на гърба на колегата си от фирмата.. "не можел да коди"..а дали ти чете сега грандоманските изпълнения а?? Да не е утре кат те види у офиса, да ти тегли един сосен великотърносвки а :D:D:D
А ти, кво кодиш бе смешникоФ, мое само да кодиш с пет пръста на оная си работа ахахаха
 
Зле са ти зъркелите и комплексарския мозък :)
Земи некоя читанка и се научи да четеш..щото си полуцелнеграмотник. За членоразделната пък ти реч, изобщо няма и да споменавам, а по-скоро се чудя дали направо да не дам линк към аудиофайл с опитите ти да кажеш поне една дума на български :p ?????
 
Здравей, ще ти споделя моят опит и дано ти помогне, като цяло е най-добре къстъм решение, защото всеки бизнес има метод в България негов си, но къстъм решението е доста скъпо, проблема е, че винаги ще трябва интеграция със някакъв софтуер като склад или счетоводство, на скоро правихме един проект за регион, решението беше къстъм от нас и разбира се, първо беше за един град и един ресторант, след това човека искаше за всички ресторанти в града, което се наложи тотална редакция и пак пари, прочем още работи сайта и ще стъпва в Пловдив, нека ти споделя, че е може да ползвате готов скрипт ако нямате голям бюджет от 30 хиляди или 50 хиляди, ето добри скриптове и ги проверих за защита и фатални грешки, също имат добра поддръжка.

Препоръчвам ти този: https://www.foodorderingscript.com/ - изключително е мощен и лесен за редактиране, работа и интеграция със външни системи, също така се ползва от доста големи брандове във Испания, Бразилия, Германия и др.

Виж тук, това е наша работа: https://www.quincyeats.com/ със тази система и екипа на foodorders.

Поздрави,
Станимир И
 
хах старозагорски пу..дел, аз какво съм му писал на човека бе слепецо от жикии?? Точно, че ако иска съвсем спокойно може да си го направи на wp..? Чети малко преди да се фърляш на мокър песък, както винаги.. :D

От кога в лудницата има интернет се чудя, аз. Вземи си пий хапчетата, малък, само блещиш някакви си твой глупости, лекувай се. Принципно съм голям и рядко се, занимавам със малки душици като теб, отказани от живота. Лекувай се, имаш сериозна нужда, всяка твоя писаница е пълна глупост и обида, тотално си изплискал легена.

Поздрави,
Станимир И
 
ахахах ПаЛяЧО да не би да пробваш неква комбина с ъпхеро..да не храниш верно некви умрели надежди, да ти оправи ДЕТСКИЯ сайт в подписа... Недех, не храни, защото със сигурност не може, и той е същия некадърник, като теб :p:p:p
 

Горе