Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

ion

New Member
Здравейте,
Търся адвокат за решаване на спор свързан с регистрация на домейни.
Търся действащи компетентни юристи практици, които биха свършили работа. Неоходимо е да са англоговорящи и да имат опит в сферата. Давам тези пояснения, понеже тези с които се свързах досега, поискаха да ме консултират (срещу заплащане разбира се) относно възможностите, но не и да се предприемат конкретни действия, с което ми загубиха от времето. Аз съм в състояние да търся и да чета в интернет, и консултациите не са това което търся. Спора е идеална възможност за амбициозен адвокат да се изяви на международната сцена.
Благодаря предварително за предложенията Ви.
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Най-добре си сподели проблема тук, има доста членове във форума които са имали такива проблеми и директно ще ти кажат имаш ли шанс или не, преди да хвърлиш няколко хиляди за адвокат, защото стартиращите тарифи са в 4 цифрения диапазон, може и сам да се защитаваш като се обосновеш добре и дадеш прецеденти от панели по които вече има решения, примери доста просто трябва да се поровиш, това е в случай че говорим за tld zones - .com и т.н.
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Благодаря за отговора.
Дълго е за обяснение, а и не искам да влизам в детайли публично.
Ако имате предвид подходящ адвокат, моля пишете ми.
Поздрави
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Ако може само да допълниш държавата в която ще те представлява, англоговорящият адвокат ще е най добре,за ориентир.
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Благодаря Ви.
Не съм сигурен в коя държава ще ме представлява.
За адвокат Кискинов бях чел по-рано, но благодаря отново.
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Спора е идеална възможност за амбициозен адвокат да се изяви на международната сцена.
Благодаря предварително за предложенията Ви.

Симултантен превод в ефир - пари нямам, мое да ми работите ангария...
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

"Симултантен превод в ефир - пари нямам, мое да ми работите ангария..."
Явно не сте разбрали същността, но бихте ли ни спестили подобни коментари занапред?
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Нямам лични впечатления от посочения адвокат, но никога не бих се доверил на човек, чийто сайт (в частност страницата за представяне на "екипа") е толкова неграмотно написана, с липса на елементарни стилови познания и никаква конкретика.

http://www.dvlmp.eu/bg/team.php -> Николай Кискинов е твоя човек
 
От: Търся добър англоговорящ адвокат - спор свързан с регистрация на домейни!

Нямам лични впечатления от посочения адвокат, но никога не бих се доверил на човек, чийто сайт (в частност страницата за представяне на "екипа") е толкова неграмотно написана, с липса на елементарни стилови познания и никаква конкретика.
:) Какво да ти кажа, човека е проверен. А пък дали ще се довериш това е твой проблем, аз не карам никого на сила. :)
 

Горе