Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

HiJack

Member
Здравейте,

Търся производители, вносители или дистрибутори на различни стоки, по възможност със складове/офиси в София.

Стоките могат да бъдат от различно естество. Единственото ми изискване е доставчикът да има XML фийд на продуктите.

Предложения може да пишете на ЛС или тук в темата. Благодаря на всички предварително!

Поздрави!
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

Трудно ще намериш такива, хем склад хем с XML
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

Предполагам, че си прав! Честно казано все попадам на такива с "Копирай каквото ти хареса от сайта" или в малко по-компромисен вариант - таблица с продуктов код и цена, желание за съвместна работа и съпорт - 0, update-и - от дъжд на вятър.

Но нека все пак да опитаме. :)
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

уточни малко - различни стоки какво значи
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

аз имам сайт подобен на гет бг така че приемам всичко легално и нелегално без наркотици диаманти,оружие, акции , втора употреба дрехи и женки
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

@pepo_999, в момента продуктите наистина нямат значение... Може би не искам дрехи, парфюми, черна и бяла техника, телефони. Предпочитам подаръци, бижута, аксесоари...

Да кажем, че засега си търся надеждни партньори, а подборът им ще бъде в следващ етап.
 
От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

@pepo_999, в момента продуктите наистина нямат значение...

аз не бих продавал вибратори и домашни потреби в един магазин, но ти си знаеш
 
От: От: Търся доставчици на стоки за развитие на онлайн търговия

аз не бих продавал вибратори и домашни потреби в един магазин, но ти си знаеш

Аз също. Избирам си група продукти от определен доставчик и си правя сайт само за тях.
 

Горе