Търся доставчици на стоки, които са съгласни да работят на дропшипинг.

unexpected__

New Member
Здравейте, търся доставчици на стоки, които са съгласни да работят на дропшипинг в следните категории: бебешки дрехи и аксесоари, детски дрехи и аксесоари, мъжка, дамска мода и аксесоари, дом и градина. Стоката ще се продава в професионален сайт с иновативен дизайн, който е готов, но не е действащ. С фирма съм и търся сериозни хора, които издават фактури, за дългосрочни взаимоотношения. Предпочитам брандирана стока, снимков материал и по възможност описание. Очаквам вашите оферти. Поздрави!
 
Какво доверие ще изградите в мен, когато разбера че имате сайт, но поради някаква причина не е действащ? Защо да избирам Вас, когато мога да посетя “OLX” или eMAG?
 
Сайтът е готов да работи и е въпрос на време. Не виждам да предлагате нещо конкретно, за да градя някакво доверие във вас. Занимавам се с онлайн търговия още от както OLX беше aukro.bg . Моля за сериозно предложения и без излишни коментари.
 
Здравей, виждам че си нов, аз предлагам набавяне на доставчици, разбира се трябва да си платиш.
Ако искаш да намериш за нишите описани от теб, пробвай да провериш тук из форума, ето ти един за бебешка стока защото няма да намериш лесно: https://www.guga.bg/.

Поздрави,
Станимир
 
Какво доверие ще изградите в мен, когато разбера че имате сайт, но поради някаква причина не е действащ? Защо да избирам Вас, когато мога да посетя “OLX” или eMAG?
Страшно тъп въпрос...
Доверие за какво? Доставчиците работещи на принципа на дропшипинг, да не би да дават фрии стока?
Ако продава, ще му платиш, ако не предполагам няма....?
 
Предлагам надомна работа, става въпрос за продажба онлайн на моя стока(дропшипинг) , на различни продукти - Авто аксесоари, gsm аксесоари, смарт техника , стоки за дома и градината,джаджи,раници,подаръци, и тн.
 
Mladtehnik.com - електроника, стоки за бита
ДДС фактури издаваме, наличности на склад
Георги Колев - 0876773093
 
Здравейте, търся доставчици на стоки, които са съгласни да работят на дропшипинг в следните категории: бебешки дрехи и аксесоари, детски дрехи и аксесоари, мъжка, дамска мода и аксесоари, дом и градина. Стоката ще се продава в професионален сайт с иновативен дизайн, който е готов, но не е действащ. С фирма съм и търся сериозни хора, които издават фактури, за дългосрочни взаимоотношения. Предпочитам брандирана стока, снимков материал и по възможност описание. Очаквам вашите оферти. Поздрави!
Здравейте, интересува ли ви козметика?
 
Здравейте, ние сме Skinwell Cosmetics (skinwell.eu) имаме желание да работим с дропшипъри от Пловдив и цялата страна. В момента изготвяме ценова листа и електронен каталог . При интерес от ваша страна може да ни пишете на [email protected].

Поздрави.
 

Горе