Търся дрехи на едро за онлайн магазин

ForgiveNN

New Member
Здравейте , искам да си направя онлайн магазин за дрехи от много време. Наясно съм как да развия бизнеса , чел съм много и имам опит с онлайн търговията , но единственото което ме спира от толкова много време е това , че не мога и не знам откъде да си набавя хубави дрехи , които да продавам.
Ще се радвам да ми дадете идеи за складове в близост до Пловдив и Асеновград. Също така , ако имате готови оферти съм готов да разгледам всяка една от тях. Благодаря!
 
Здравейте, ние сме производител на плетива и трикотажни изделия с опит над 30 години. Нашите изделия се изнасят за пазари във Франция, Италия и Германия. Разполагаме с голямо количество готова продукция - разнообразие на модели, цветове и размери. Цената можем да договорим в зависимост от количеството, което Ви интересува. Телефон за контакт: 0878/335953
 

Горе