Търся дрехи на едро

leonhas

New Member
Здравейте,
Търся да закупя дрехи на едро.
Ще се радвам ако някой от вас ми помогне !
Благодаря!
 
Здравейте, аз предлагам дрехи на едро,внос от Турция. Имам голямо разнообразие от модели. Ако имате интерес се свържете с мен на лично!
 
Здравейте,
Търся да закупя дрехи на едро.
Ще се радвам ако някой от вас ми помогне !
Благодаря!
какъв тип дрехи търсите и от къде сте
 
Здравейте,
Търся да закупя дрехи на едро.
Ще се радвам ако някой от вас ми помогне !
Благодаря!

Здравейте, внасям елегантни дмаски дрехи и бални рокли на едро. Цените и качеството са отлични. Разбира се, с фактури! Обадете се или ми пишете на 0885 336 839 Анастасия Кръстева.
 
Здравейте, аз предлагам дрехи на едро,внос от Турция. Имам голямо разнообразие от модели. Ако имате интерес се свържете с мен на лично!

Здравейте, аз предлагам дрехи на едро,внос от Турция. Имам голямо разнообразие от модели. Ако имате интерес се свържете с мен на лично!
0877868869
 
Здравейте, ние сме производители на дамски и мъжки ризи. Това е нашият сайт vegea-bg.com
 
З
Здравейте,
Търся да закупя дрехи на едро.
Ще се радвам ако някой от вас ми помогне !
Благодаря!
Здравейте, предлагаме дамски дрехи на едро, внос от Италия. Ако имате интерес можете да се свържете с нас на [email protected].
 
Предлагам марка спортни дрехи на едро. За подробности лс.
 
Здравейте, ние сме производител на дамска дрехи. Основно предлагаме рокли и комплекти. Ако имате интерес ми пишете да Ви изпратя каталог >> [email protected]
 
Здравейте,
Търся да закупя дрехи на едро.
Ще се радвам ако някой от вас ми помогне !
Благодаря!
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
Здравейте,

Разполагаме с над 11 000 мостри в нашият шоурум, а в склада над 100 000. Предлагаме голям асортимент от стока - дрехи, обувки, чанти, аксесоари, бельо (дамско, мъжко и детско) Намираме се в гр. София кв. Дружба
Брандовете с които работим са: MANGO, RESERVED, Bershka, MOHITO, Cropp, House, LTB, Hailys.. както и по-висок клас като: Miss Sixty, Patrizia Pepe, Alcott, Gant, Piquadro, Pimkie, Bata, Mustang, Xty, Guess, HUGO BOSS и много други.

Детско - TWINSET, tutto piccolo, Zippy, Benetton и др.

В случай, че имате интерес може да ми звъннете на 089 677 8608 или да ми пишете [email protected] за да Ви изпратя ценова листа и повече информация за марките с които работим

С уважение:
Димана Кафеджиева
 
И аз търся връзка с италиански производители, ако някой има контакти ще му бъда много благодарна, ако ги сподели.
 

Горе