Търся дропшипинг доставчици

Martin888

New Member
Здравейте!
Искам да бъда дропшипър отново, тъй като спрях да работя за известен период от време, но сега искам да започна отново. Запознат съм с това какво е дропшипинг и мисля, че ще свърша много добра работа в популяризирането на Facebook и Instagram страницата, в която ще се продават продуктите. Също така владея както български, така и английски език отлично. (Нямам претенции каква стока ще продавам.)
Който се интересува нека пише на лично същобщение.
 
  • Like
Реакции: vivi
Здравейте!
Искам да бъда дропшипър отново, тъй като спрях да работя за известен период от време, но сега искам да започна отново. Запознат съм с това какво е дропшипинг и мисля, че ще свърша много добра работа в популяризирането на Facebook и Instagram страницата, в която ще се продават продуктите. Също така владея както български, така и английски език отлично. (Нямам претенции каква стока ще продавам.)
Който се интересува нека пише на лично същобщение.

Пиши ми на лично
 
Здрасти,
Имаш ли интерес за дропшипинг на платформа като Ebay или Amazon ?
 
Здравейте,пишете ми на ЛС интересувате ли се от китайска стока?
 
  • Like
Реакции: psl
Здравейте! И аз също търся доставчици чрез дропшипинг! Може на лични.
 
Последно редактирано:
Здравейте, ние сме Skinwell Cosmetics (skinwell.eu) имаме желание да работим с дропшипъри от Пловдив и цялата страна. В момента изготвяме ценова листа и електронен каталог . При интерес от ваша страна може да ни пишете на [email protected].

Поздрави.
 

Горе