1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Търся дропшипинг на геймърски продукти

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от alexinfoag, Дек 2, 2016.

1. alexinfoag

alexinfoag Member

Рег.:
    Ян 28, 2013
    Съобщения:
    95
    Харесвания:
    22
    Точки:
    8
    Здравейте, искам да обогатя малко продуктите на един от сайтовете ми - www.hardgamer.bg. Можете ли да ми кажете читав дропшипинг на геймърски клавиатури, мишки, слушалки, падове и др. продукти?

2. Станко Йорданов

Станко Йорданов Member

Рег.:
    Окт 12, 2016
    Съобщения:
    33
    Харесвания:
    34
    Точки:
    18
    Имах клиент, който продаваше геймърски мърчандайзинг - тениски, шапки, ключодържатели, чорапи, дори гащи. На международен достовчик с марка Jinx. Внасяше нещата, но не беше много сложно - по едно пале се внасяше, това беше минимума. Доста високи цени имаха продуктите, но се купуваха. Много често покупките бяха за подарък, затова е добре който ти е доставчик да е местен, за да е бърза доставката.

3. waldes

waldes Well-Known Member

Рег.:
    Февру 9, 2011
    Съобщения:
    2,724
    Харесвания:
    327
    Точки:
    83
    Махайте игрите он комповете си, просто съвет.

Станко Йорданов харесва това.
  4. alexinfoag

alexinfoag Member

Рег.:
    Ян 28, 2013
    Съобщения:
    95
    Харесвания:
    22
    Точки:
    8
    Благодаря и на двамата за съветите. waldes, може би имаш право и все пак - аз самият доста се зарибих по някои игри. :)

5. ¦•••SHERIFA•••¦

¦•••SHERIFA•••¦ Well-Known Member

Рег.:
    Окт 1, 2010
    Съобщения:
    1,502
    Харесвания:
    299
    Точки:
    83
    Не знам дали има право, но игри да се махат от гейминг HW shop, е лоша идея. В една категория са и се предполага, че който пазари гейминг периферия, чаркалаци и неща, ще цъка и игри. Cross-ads.

6. Denitsa_PR

Denitsa_PR New Member

Рег.:
    Дек 9, 2016
    Съобщения:
    5
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    В нашия магазин www.lin.bg -имаме мишки,клавиатури,слушалки и др. компютърна периферия.Можем да работим заедно,ако решите.skype:cold_indifference

7. Jhin

Jhin New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    6
    Точки:
    3
    Мисля да вдигна темата. Скоро и аз мисля да започна с един нов проект- онлайн магазин. Ако може някой по- запознат да даде съвет или сайт, който работи на дропшипинг за геймърски клавиатури, мишки, слушалки, падове и др. продукти?
    Приятен и успешен ден!

Сподели страницата