Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Търся дългосрочна работа по писане и пренаписване на статии.

Пиша 100 думи за 1 лев. Предлагам услуги по качване на статии в директории и блогове.

Запазвам правото си да отказвам писане на статии по теми, за които не мога да се информирам.

Не пиша по-малко от 5 статии, така че няма смисъл да ме търсите за по 1 - 2 статии.

Ако ви трябва човек, който да пише добре и интересно, аз съм насреща, за да ви помогна.

Ще се радвам да се ангажирам, с дългосрочна работа по писане, пренаписване, качване по директории, социални мрежи, публикуване на обяви и т.н.

Очаквам оферти на ЛС или на имейл [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Получих няколко лични съобщения с питане за ревю. В момента такова не предлагам, но мога да покажа статии, които съм писал за клиенти.

Очаквам още оферти за дългосрочна работа или на парче, както се казва.
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Колегата е перфектен. Въпреки че ми е конкуренция, горещо го препоръчвам - работи задълбочено, статиите му са увлекателни и оригинални!
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Вдигам темата за всички, които търсят качествени статии срещу приемлива цена.

Напомням, че при желание публикувам статии в директории + гест блогинг (само за статии писани от мен).
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Все още търся дългосрочна работа. Готов съм да дам максимума от себе си, стига да получа добра оферта.

Ако пък няма фирми, които търсят копирайтър, предлагам частично писане на статии.

За цени и срокове пишете на ЛС или горепосочения имейл адрес.

Промоция

За всеки, който поръча пакет от 10 статии получава 1 статия безплатно!
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Ако пишеш на английски много добре, прати примери и контакти как да се свържа с теб
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Видях случайно темата...

С колегата сме работили още преди година и нещо за 20-30 статии - изключително добре се справяше!

От няколко месеца работим и малко по-редовно - по 30-тина на месец - отново изключително добре!

Мога да го препоръчам!
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

@gurubest пиша само на български език, вижте някой колега от форума за статии на английски.

@bormanbg благодаря за положителния отзив, аз също съм доволен от работата с теб.
 
От: Търся дългосрочна работа за писане и пренаписване на статии

Предлагам следните боннуси:

- При поръчка на 10 статии (1 статия безплатно)
- При поръчка на 20 статии (3 статии безплатно)
- При поръчка на 40 статии) (статии безплатно)

сроковете за писане зависят от тематиката!
 

Горе