Търся дългосрочна работа като копирайтър

От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Вдигам темата. Очаквам оферти за писане на статии, публикуване в директории, гест блогинг, писане по форуми и други.

Търся дългосрочна работа, но мога да поема и малки поръчки за писане на статии.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

НОВО!! Всеки, който поръча пакет от 10 статии до 350 думи при мен, получава 2 статии безплатно!

Срок за изпълнение на задачата 2-3 дни (може и по-рано). За повече подробности ЛС!
 
От: От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

НОВО!! Всеки, който поръча пакет от 10 статии до 350 думи при мен, получава 2 статии безплатно!

Срок за изпълнение на задачата 2-3 дни (може и по-рано). За повече подробности ЛС!

Здравей! Това значи ли отстъпка от 20% при поръчка на 10 броя статии? И каква е средната уникалност на същите? Благодаря!
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

@magnit това значи, че ако поръчате 10 статии на стойност 30 лева, ще получите 12. Ако има поръчка от 20 статии получавате 24 и т.н.

Уникалност на статиите най-малко 95% според Адвего Плагиатус.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Свободен съм за нови поръчки промоцията +2 статии безплатно важи до 20 юни 2015 г.

Продължавам да си търся постоянна работа, така че ако искате на ваше разположение съм.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Свободен съм за нови поръчки промоцията +2 статии безплатно важи до 20 юни 2015 г.

Продължавам да си търся постоянна работа, така че ако искате на ваше разположение съм.

Мисля да се възползвам от промоцийката. Писах ти на ЛС. Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Здравей, пусни едно лично бих искал да ти изкоментирам нещо.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Пиши на лично за цени. какви теми пишеш?
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

@anaboliii

Писал съм ви лично съобщение.

До този момент нямам конкретна оферта за постоянна работа, така че продължавам да търся.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Колеги очаквам нови оферти. Предлагам качествено писане на статии на добра цена, а също така търся постоянна работа.

Пишете ми ЛС или на имейл [email protected]
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Пиши ми ЛС ако можеш да пишеш статии за нови технологии, микроконтролери и управление на всякакви джаджи + IoT :)
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Свободен съм за нови поръчки, на който му трябват качествени статии може да разчита на мен!

Ще се радвам и на предложеия за постоянна работа копирайтинг + линк билдинг.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Прати ми някакви контакти , че аз не мога да пращам лични.
 

Горе