Търся евтин превод

От: Търся евтин превод

Ако някой се хване да върши работата,
заслужава да НЕ му се плати.

Работодателите и работещите на стотинковия пазар си заслужават отделен форум.
Дали да не направя един? :)
Там ще каня и всички, които плащат/дават капаро на хора с 5 мнения и 1 итрейдър.
 
От: Търся евтин превод

Ако някой се хване да върши работата,
заслужава да НЕ му се плати.

Работодателите и работещите на стотинковия пазар си заслужават отделен форум.
Дали да не направя един? :)
Там ще каня и всички, които плащат/дават капаро на хора с 5 мнения и 1 итрейдър.

Май май, тези дето не си ценят труда и тези които агетират за това трябва наистина си направя ст. борса - само дето ще е голям резил с тази комисионна по транзакцията, номинала на оферта ще е в пъти по-ниска от комисионна в пейпал или банката :D, как ще се разбират кой да я покрива не мие ясно :D
 
От: Търся евтин превод

Не мога да разбера защо във всяка тема някой е недоволен от парите. Единия му били малко, на другия много...
Защото писането на статии, преводите и т.н. са силно творчески занимания, които изискват големи познания и малко хора могат да ги вършат качествено. Теми като тази създават измамното впечатление, че наистина статиите могат да струват по 2 лв. и по този начин се подбиват цените на хората, които наистина ги бива. Освен това на подобни обяви за по 1-2 лв. обикновено се връзват неграмотни ученици, които нито имат житейски опит, нито достатъчни познания, за да пишат статии, които стават за пред хора. Съответно тези ученици вадят некачествено съдържание и после се тръби, че в Предприемач имало само неграмотни писачи и не можело да се намери някой, който да ти свърши качествена работа. Ами за 2 лв. много ясно, че никой няма да ти свърши качествена работа или ако се излъже да ти направи няколко статии ще те зареже веднага щом си намери някой, който плаща толкова, колкото трябва. Получава се един омагьосан кръг, в който всички губят и затъват все по-надолу. Затова са вредни подобни теми и е важно ако все пак ги има, поне да се обясни защо са вредни.
 
От: Търся евтин превод

По-скоро някой си "сверява часовника", кой за колко работи .............
 
От: Търся евтин превод

Не мога да разбера защо всички се напънаха толкова много да ми оставят негативни коментари след като масово преводачите превеждат статии до 300 думи за 2лв. И допълнително пишат, че за по-голямо количество цените са по-ниски или следва договаряне. Аз лично съм писал на такъв преводач преди и той ми извърши такъв превод за под 2лв., а точно 2лв. беше определил в темата си. Човека си беше доволен, аз също. За съжаление сега няма възможност да свърши тази работа.

Защо упреквате мен, а не хората, които пишат, че правят преводи за 2лв. 300 думи или тези които правят 3 сателитки с по 5 уникални статии, добавят ги в директории и в социалки (всяка една статия) за 35лв?
 
От: Търся евтин превод

Като цяло упрекват се хората, които не си ценят труда
 
От: Търся евтин превод

Kostava nqma koi li davai gi 6te opraiq i tebe kolko i kolko dava6 kazva6 ako iska6 pi6i mi na skype> piton4o96
Дадох Ви негативна репутация.
Моля, пишете на български и по-грамотно. В противен случай клиенти, мисля няма да намерите.
 
От: Търся евтин превод

Питончо разцепи мрака :D
 
От: Търся евтин превод

Защо, след като търсиш евтин превод, не коригираш обявата? Например, че търсиш ефтин превот или нешту пудобну...
Не се заяждам, просто ти предлагам, защото мисля, че имаш нужда...
 
От: Търся евтин превод

Здравеите хора, чак ме срам да предложа услугите си след толкова критика която сте изказали по предложението, но се пак съм новичък в жанра и съм готов да се заема. Мисля че перфектният ми английски и бързото ми писане ще бъде достатъчно за завършването на проекта. Bluefighter ако си заинтересован пиши на skype: greenmind111 .
 
От: Търся евтин превод

Айде баламурника клъвна :D най-ми е смешно как се допуска дъмпинг от някви знайни и не знайни герои, дето бачкат по евтино и от индийците и пакистнаците, после искате да върви сектора нагоре :D
 
От: Търся евтин превод

Здравей,

Предлагам ти превод от английски или немски език. Пиши ми в skype:dundurnela

Поздрави Дарина
 

Горе