Търся експерт по JomSocial

nimex

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте колеги,

Трябва ми човек, който е запознат с Joomla и JomSocial. Работата е свързана с конфигурирането на плъгина и всичките прилежащи към него функционалности. Благодаря!
 
От: Търся експерт по JomSocial

За какво ще го ползваш? С компонента се работи супер лесно и се администрира изцяло то администрацията. Ако някои друг ще настройва компонента то имай предвид че все едно подаряваш сайта си на някои друг. Това е от типа компоненти от които, ако не можеш сам да се справиш то тогава не го прави, не е като при магазин или новини, щото там след това наливаш само публикации, докато тук си е социална мрежа за която постоянно трябва да се грижиш. Ако имаш конкретни въпроси задай ги в официалния форум на Джумла за България, гаранция ще получаваш отговор винаги. Ако не си го купил може да организираш групово купуване и да ти излезне много евтино.
 
От: Търся експерт по JomSocial

И аз в началото се плашех от многото настройки.
Но ако това е сериозен проект по-добре отдели ден/два да се запознаеш и настроиш сам.
 
От: Търся експерт по JomSocial

Не се плаша от настройките....разбрах всичко, но проблема е че не ми се показва activity stream-a в профила и незнам дали е бъг или моя грешка.... Всъщност се показва но без postbox-a
 
От: Търся експерт по JomSocial

Не се плаша от настройките....разбрах всичко, но проблема е че не ми се показва activity stream-a в профила и незнам дали е бъг или моя грешка.... Всъщност се показва но без postbox-a

Така трябваше да започнеш. Може да питаш и в жумла форума както писаха по-горе.
 
От: Търся експерт по JomSocial

Възможни причина може да бъде темплейта, пробвай с друг темплейт, може да има допълнителна настройка. Компонента е стабилен и познавам собствениците не биха сложили стабилна версия която да има бъгове и то сериозни като този. Ако си свалил компонента от някои съмнителен форум без пари или темата е такава това може би ще е най - малкия ти проблем.
 

Горе